Ranking DJ-ów

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
D.C.
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: D.C. » sobota 25 mar 2006, 14:52

jak dzieci

powiedzcie mi Panowie lepiej na jakim forum o tematyce klubowej znajdę najwięcej starych wyjadaczy, którzy siedzą w tym od lat i są "obryci" z tytułami i producentami. Mam pare kawałków z setów i bardzo mi zależy na tym, żeby poznać kto te wałki popełnił, a gotowych tracklist z cyklu imprez Octupus w Tel Avivie z 2001 roku próżno po sieci szukać więc zlinkowałbym je gdzieś, może jakiś stary wyga rozpozna. Ja nawet nie wiem czy to są jakieś undergroundowe produkcje z egzotycznych labeli, czy były to może hity progressive i tech-house'u

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Aurora » sobota 25 mar 2006, 15:11

nie ma sprawy umisc próbki na serwerze, i podaj linka byc moze ja lub ktos z tego forum pomoze jesli nie to poszukasz pomocy w portalach dla dj-i,wszak mam kilkadziesiąt vinyli z produkcjami które ukazały sie tylko na tym nosniku

Awatar użytkownika
D.C.
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: D.C. » sobota 25 mar 2006, 16:20

...nie ma sprawy umisc próbki na serwerze, i podaj linka byc moze ja lub ktos z tego forum pomoze jesli nie to poszukasz pomocy w portalach dla dj-i,wszak mam kilkadziesiąt vinyli z produkcjami które ukazały sie tylko na tym nosniku...

**********************

próbki na serwerze są, linki na priva

pozdro

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Aurora » sobota 25 mar 2006, 17:37

na priva??? nie mam namiarów do ciebie dc

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Finger » sobota 25 mar 2006, 18:06

hehee dobry temat MB + za podejscie, jestem zaskoczony znajomscia tematu. BTW sa w polsce kluby, nie trzeba daleko szukac, w samym krakowie jest kilka fajnych miejsc, niestety nie sa to duze lokale :( ciezko o miejsce do ktorego przychodzi ponad 1000 osob zeby grano tam ambitna muzyke (no moze poza warszawka gdzie panuje wszechobecny lans, a ludzie pokazuja sie w klubach bo to jest trendy, choc muzyka nie koniecznie im sie podoba), gdyz polskie media, oraz wiekszosc dj'i serwuje nam papke prosto z vivy. Co do Ekwadoru w Manieczkach to straszna mordownia, o tym nie trzeba pisac. Co do trance'u to nie wydaje mi sie zeby na wiejskich dyskotekach grano klubowy trance :) jezeli chodzi o dobrych polskich dj'i to jest ich kilku, MK Fever, SiaSia, Peter Pain i wielu innych mniej medialnych ,ktorzy nie wykrzyczeli sobie popularnosci "z echem". BTW co do psytrance to juz raczej przeszlosc, nie popadajmy w skrajnosci i nie nazywajmy dobra muzyka wszystko to co jest "niszowe". Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pewu
Posty: 849
Rejestracja: sobota 07 cze 2003, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Pewu » sobota 25 mar 2006, 18:19

Nareszcie znalazł się ktoś, kto zgarnął to wszystko z sensem do kupy.
Sympatycznie zielonokreskowy nadworny klaun Forum EiS

Awatar użytkownika
D.C.
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: D.C. » sobota 25 mar 2006, 19:47

...na priva??? nie mam namiarów do ciebie dc ...

**********************

na stronie głównej EiS w prawym górnym rogu jest Twój Status i powinno Ci pisać że masz wiadomość, ewentualnie zapodaj maila to wyślę linki pocztą jak tylko się uporam ze swoim kontem, ponieważ mam od kilku dni problemy z domeną pod którą jest ono podpięte.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: preceli » sobota 25 mar 2006, 21:02

...P.S co to roporek ? miało być rozporek ? ale dzidziuś troszeczkę szepleni ... buuuu jaka szkoda , to ile chłopczyku ty masz latek ? Cio ? ...

**********************

Ula, przykro mi to pisać, ale wyszłaś w moich oczach na zwykłą "blondynę", w prawdzie czytatą, lecz mało kumatą. Mogę jedynie przyjąć do wiadomości, że akurat masz taki okres. I tyle .
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

ODPOWIEDZ