Mikser w domowym studiu

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
ukaef
Posty: 242
Rejestracja: środa 23 cze 2004, 00:00
Kontakt:

Re: Mikser w domowym studiu

Post autor: ukaef » środa 03 maja 2006, 20:48

.........Czy (w takiej sytuacji) mikser sprzętowy może jakoś poprawić moją prace w studio? ...

**********************

Tak. To w nim zarządzasz we/wy, możesz krosować różne wejścia miksera do różnych wejść karty, ustawiać jednocześnie poziomy odsłuchu itd...Mikser programowy jest tym samym, tylko nie ma gałek, chyba, że kupisz doń sterownik. IMO nawet mały mikserek bardzo pomaga w studiu- jest swoistą rozdzielnią... to idzie w komp, tamto na odsłuchy, a to w słuchawki wokalisty w kabinie... No i masz tam 'żywe' gałki pod ręką



Alternatywą jest sterownik hardware do Twego miksera software. Wtedy masz w zasadzie cyfrowy mikser.



Pozdrawiam serdecznie, uściskiem dłoni się żegnając....

**********************

Chciałem tylko poprzeć kolegę. Mi w mini-studiu domowym maluśny mikserek bardzo usprawnił pracę.
:)

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Mikser w domowym studiu

Post autor: Tadeo » środa 03 maja 2006, 22:39

a po co mixer w zawodowym studiu?

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Mikser w domowym studiu

Post autor: CD-RW » piątek 05 maja 2006, 09:40

...a po co mixer w zawodowym studiu?...

**********************

W zawodowym sudio miksuje sie z taśmy.

Awatar użytkownika
shearly
Posty: 228
Rejestracja: piątek 12 lip 2002, 00:00

Re: Mikser w domowym studiu

Post autor: shearly » piątek 05 maja 2006, 22:01

...a po co mixer w zawodowym studiu?...

**********************

No jak to po co? Żeby ładnie wyglądało
...phi...

jacobhue
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 06 lut 2022, 13:24

Re: Mikser w domowym studiu

Post autor: jacobhue » poniedziałek 07 lut 2022, 13:03

Kupuję blender z różnymi wkładami mono, dla każdego dodatku, 2 podgrupami i… Nie mogę dokładnie określić, które ustawienie jest niesamowite. Jestem głupcem, że zadaję to pytanie, ale jaki jest „idealny” układ stowarzyszenia sprawdzającego mieszacz kart? Oczywiście,

Rozumiem, że każdy ma swoje odpowiedzi, ale proszę o co najmniej kilka podstawowych zasad (ale może to brzmieć powszechnie) lub gdzie mogę się o tym dowiedzieć. Istnieje wiele artykułów na temat rozwoju blendera, jednak nie wyśledziłem dokładnego punktu na temat skojarzeń. Byłbym wdzięczny za wszelkie napomnienie w tej sprawie. www.imybkexperience.com www.mykfc-experience.com www.mybpcreditcard.one

ODPOWIEDZ