Gdzie można kupić EiS?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Marc.De.Marx
Posty: 168
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Gdzie można kupić EiS?

Post autor: Marc.De.Marx » niedziela 12 lis 2006, 14:59

Od kilku dni usilnie probuje kupic EiS. W kioskach mozna zapomniec bo sprzedawcy wogole nie wiedza co to za gazeta, a w empikach maja ale z przed 2 miesiecy i nie wiedza wogole czy bedzie albo kiedy bedzie. Co sie dzieje ? Dlaczego szanowna redakcja nie robi nic w tym kierunku zeby to zmienic ? Jest coraz trudniej naprawde zeby dostac wasze czasopismo. Pochodze z Bydgoszczy, moze w innych miastach jest lepiej ale u nas porażka.

Awatar użytkownika
mnich123
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Gdzie można kupić EiS?

Post autor: mnich123 » niedziela 12 lis 2006, 15:15

Spróbuj na przeciwko szpitala Jurasza-zawsze ide tam po zajęciach bo jest to miejsce gdzie jeszcze można ja dostać.
Od pól roku jest coraz trudniej dostać czasompisma takie jak guitar player, EiS, gitarzystę bo po prostu sklepy nie mają co z nimi robic(podobno)...jest teraz taka promocja odnośnie prenumerat,że sprzedawcą się to nie oplaca-w Tonexie na Dworcowej juz nie ma zadnej gazety bo wlasiciel mi powiedzial,że zostwalo po 10-15 egzemplarzy...nastal czas żeby prenumerowac-sam to zrobilem i mam święty spokój-EiS przychodzi mi do domu ale czasem chcę kupić sporadycznie jakieś gazety-jest po woli z tym problem...a szkoda...
www.studiodapson.freehost.pl

Awatar użytkownika
mnich123
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Gdzie można kupić EiS?

Post autor: mnich123 » niedziela 12 lis 2006, 15:17

naprzeciw Jurasza czyli w Mini malu-am jest sklep z gazetami-w nim do końca prosto i po prawej powinny byc
www.studiodapson.freehost.pl

Awatar użytkownika
Marc.De.Marx
Posty: 168
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Gdzie można kupić EiS?

Post autor: Marc.De.Marx » niedziela 12 lis 2006, 23:43

Dzieki jutro zobacze

ODPOWIEDZ