Czy są groovebox'y software'owe?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
SLP
Posty: 266
Rejestracja: wtorek 20 lip 2004, 00:00

Re: Czy są groovebox'y software'owe?

Post autor: SLP » wtorek 01 maja 2007, 14:32

...no niestety......nie pamietam jak sie przypisuje kontrolery w orionie ale w fl studio to tez super banal - nierzesz przypisz i ruszasz kontrolerem...zreszta te programy w pewnym momencie bardzo byly podobne.......

jednak hardware to jest to - spodobala mi sie jakas yamaszka sy700 czy jakos tak...ribbon padziki........
**********************
W Orionie pierw w opcjach wybrać "advanced control midi...... per generator" czy jakoś tak (wybaczcie ewentualne literówki ale po pępkowym jestem..) i prawym przyciskiem myszy na dane "pokrętło" modułu (sampler, drum).

A z hardłerem to popieram - grat to grat. I to jest to - nie skupiamy się na klikaniu myszką tylko na dźwięku.

Dlaczego Waldorf z okazji wskrzeszenia paru starych gratów pominął Attack'a....?
Cały czas zmierzamy ku perfekcji :)

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Czy są groovebox'y software'owe?

Post autor: mytnik » sobota 27 mar 2010, 02:41

odgrzeję temat


tak od kilkunastu chwil szukam czegoś darmowego i przejrzystego. pojawiło sie może coś od ostatniego czasu?

drummer

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Czy są groovebox'y software'owe?

Post autor: mytnik » sobota 27 mar 2010, 10:50

...
odgrzeję temat

tak od kilkunastu chwil szukam czegoś darmowego i przejrzystego. pojawiło sie może coś od ostatniego czasu?...
 


Zapomniałem dodać, że chodzi wyłącznie o VST. Prawie idealny dla moich potrzeb jest iZotope iDrum. Prawie, ponieważ nie  darmowy:) Swoją drogą to brakuje mu tylko oddzielenia kolorami co 4. To zadziwiające, że tak prostego programu nikt z hobbystów jeszcze nie zakodował.


Pozdr


p.s. tatodrum nie za bardzo chce działać z reaperem

drummer

ODPOWIEDZ