reFx NEXUS

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

reFx NEXUS

Post autor: Caramba » niedziela 11 lut 2007, 09:51

Witam. Pojawil sie niedawno, o czym chyba wszyscy wiedza i juz sie narobilo spore zamieszanie w okól tego nowego fał-es-te-ka. Powiadaja tez, ze moze konkurowac ze sprzetowymi klockami takimi jak np znany TI i z tego co mozna uslyszec w probkach demo na stronie refixa, i jesli faktycznie tak zagra po zakupie, to moje zdanie jest takie, iz roznice miedzy klockami a pudelkami (z vst) zatarly sie na dobre - a to dopiero poczatek przeciez.

http://www.refx.net/?page=Nexus

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Caramba » niedziela 11 lut 2007, 09:59

Chyba raczej dalem plame z tematem (pisze zanim dostane baty), bo doszukalem sie wlasnie ze juz sporo bylo na temat tego vst - ale wybaczcie, poranna niedziela po upojnej sobocie dala sie we znaki.
Pozdrawiam.

abproject
Posty: 404
Rejestracja: piątek 09 wrz 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: abproject » niedziela 11 lut 2007, 12:30

...Chyba raczej dalem plame z tematem (pisze zanim dostane baty), bo doszukalem sie wlasnie ze juz sporo bylo na temat tego vst - ale wybaczcie, poranna niedziela po upojnej sobocie dala sie we znaki.
Pozdrawiam....
**********************
Carramba
Mac Pro, Logic Pro X i trochę klawiszy :)

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » niedziela 11 lut 2007, 16:36

moim zdaniem nie opłaca sie wydawac 9 tys na virusa. Lepiej kupić to cacko albo starego Vanguarda. Uważam ze taniej i lepiej wyjdzie.
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Master » niedziela 11 lut 2007, 17:20

...moim zdaniem nie opłaca sie wydawac 9 tys na virusa. Lepiej kupić to cacko albo starego Vanguarda. Uważam ze taniej i lepiej wyjdzie....
**********************
Pewnie tak....
Kup ... na co czekasz :)

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » niedziela 11 lut 2007, 18:27

Pewnie tak....
Kup ... na co czekasz :) ...
*1*********************
Przykro mi, ale nie rozumiem Cię. Możesz wytłumaczyć ?
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
Master
Posty: 1390
Rejestracja: poniedziałek 27 paź 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Master » niedziela 11 lut 2007, 18:44

...Pewnie tak....
Kup ... na co czekasz :) ...
*1*********************
Przykro mi, ale nie rozumiem Cię. Możesz wytłumaczyć ?...
**********************
Oczywiscie ze moge ...
Nexus to jest tzw. ROM -PLEYER , posiadam VIRUSA TI, sciagnołem sobie takze Demo Vexus a , owszem jest sporo brzmien Zywcem wyrwanych z Virusa , ale jakosciowo to nie jest to samo , ze nie wspomne o VANGARD , ktory jako ""instrumencik"" Vst jest Ok. lecz sproboj go miksowac z prawdziwymi klawiszami , a zobaczysz co sie stanie ..


Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » niedziela 11 lut 2007, 23:34

Oczywiscie ze moge ...
Nexus to jest tzw. ROM -PLEYER , posiadam VIRUSA TI, sciagnołem sobie takze Demo Vexus a , owszem jest sporo brzmien Zywcem wyrwanych z Virusa , ale jakosciowo to nie jest to samo , ze nie wspomne o VANGARD , ktory jako ""instrumencik"" Vst jest Ok. lecz sproboj go miksowac z prawdziwymi klawiszami , a zobaczysz co sie stanie ..

...
**********************
Rozumiem ze sprzedałeś dusze accessowi i przeznaczyłeś swoje oszczędności na ten instrument ale, to nie oznacza ze kazdego tak samo podnieca virus albo że jest najwspanialszy i zawsze taki pozostanie. To kwestia gustu i nie widze sensu w takim naśmiewaniu się.
Równie dobrze ja mogę naśmiewać sie z Twojego wyboru że wydałeś 9 tys na najbardziej trącajacy „cyfrą”, oklepany rom playerek, będacy namiastą syntezatora. Ale to kwestia gustu i chyba nie o to chodzi na forum ?

Ps. widzę też doskonale małe literki
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Boleek » poniedziałek 12 lut 2007, 00:30


Rozumiem ze sprzedałeś dusze accessowi i przeznaczyłeś swoje oszczędności na ten instrument ale, to nie oznacza ze kazdego tak samo podnieca virus albo że jest najwspanialszy i zawsze taki pozostanie. To kwestia gustu i nie widze sensu w takim naśmiewaniu się.
**********************
Kwestai Gustu:) ? mowa o NEXUSIE , ktory oscyluje mocno w tych samych kregach dzwiekowych ... wiec o jakim guscie mozesz mowic, ja posiadam dwa Virusy i wiem jaka wartosc przedstawiaja ... Znajomy zakupił ten program ( nexus ) , no i przyznam ze troche rozczarowuje zwłascza jakośc probek , npchany rosfazowanymi brzmieniami , które po wcisnieciu mono, zapadaja sie w ciemnosc. Gdy ukazała sie wiadomosc o NEXUS troche sie obawiałem ze popełniłem bład kupujac VIRUSA TI , jednak nawet niema co porownywac, to Zupełnie inna jakosc.

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » poniedziałek 12 lut 2007, 01:19

Kwestai Gustu:) ? mowa o NEXUSIE , ktory oscyluje mocno w tych samych kregach dzwiekowych ... wiec o jakim guscie mozesz mowi,..
*******************************************************
Oczywiście ze kwestia gustu. To że wolisz "bułkę" od "chleba razowego", to ma oznaczać ze zapchasz wszytkim miłosniką razowca usta czerstwą "bułą" na siłe wmawjajac jaka jest świerza ?
Dla mnie osobiście taka czerstwą buła jest virus. Zarówno mi jak i moim znajomym o niebo lepiej przypadł do gustu vanguard i ten nexus od virusa. Rozumiem jednak że do wydanych tysięcy trzeba robic sobie filozofie i prawic wielkie słowa o jakości czerstwej buły. Ale przecież to kwestia gustu.
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

ODPOWIEDZ