Dotacje z Unii na rozpoczecie dzialalnosci

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Dotacje z Unii na rozpoczecie dzialalnosci

Post autor: Caramba » sobota 12 maja 2007, 08:16

Tylko ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, jak to jest..., ze jednym daja np. po 12tys., a innym np. 7, lub 8 tysiakow. Czy maja na to jakies wytyczne, bo w takim ukladzie nie jest to sprawiedliwym rozwiazaniem taka segregacja i mowie tu o jednej dziedzinie dzialalnosci, ujmujac to tak po krotce USŁUGI MUZYCZNE. Hehe, i z tego co widac i slychac nawet tu na forum, juz niebawem nowi chetni nie beda mieli tak słodko z wykazaniem malej konkurencyjnosci w regionie co do tematow muzyczynch, wiec Panowie szturmem na PUPy!!! Pozdrawiam i powodzenia, bo moze dzieki temu nasz kraj stanie sie cos warty w UE.

Awatar użytkownika
ElvisKing
Posty: 80
Rejestracja: niedziela 27 lis 2005, 00:00

Re: Dotacje z Unii na rozpoczecie dzialalnosci

Post autor: ElvisKing » sobota 12 maja 2007, 11:19

...Dzień dobry. 1 maja br. Zarejestrowałem swoją pierwszą działalność gospodarczą! – Realizacja dźwięku + usługi artystyczne. Skorzystałem z dotacji przydzielanej przez UP. Oczywiście dołączam się do powyższego. Nie mam żadnych znajomości. Podstawowym warunkiem było zarejestrowanie się jako osoba bezrobotna.(dodam, że jeszcze miesiąc wcześniej pracowałem na cały etat). Wypełnienie wniosku, to czysta formalność, później rozmowa kwalifikacyjna – bardzo przyjemna i w rezultacie podpisanie umowy na bezzwrotną dotację w wysokości 12.300 PLN.

Jeżeli chodzi o dotacje Unijne (nie przez UP) – owszem są do zdobycia, jednak o wiele trudniej przebiegają sprawy związane z pisaniem projektu, rozpisywaniem buisnesplanu (na kilka lat do przodu!). Moja znajoma przeszła tę drogę, stąd moja wiedza na ten temat.
W każdym razie, jeżeli potrzebujecie jakiejś pomocy, albo dokumentów, zapraszam.
...
**********************
Prosze odezwij sie na maila Przyda mi sie Twoja pomoc.Pozdrawiam
UWAGA TEN POST ZOSTAL NAPISANY PO CONAJMNIEJ 2 PIWACH :) !!!

ODPOWIEDZ