Case do Akai MPC 2000xl

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
rafata
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 sie 2007, 00:00

Case do Akai MPC 2000xl

Post autor: rafata » wtorek 04 gru 2007, 01:25

Witam
Krótkie pytanie: czy ktoś wykonywał sobie case na empecetkę? (najlepiej w W-wie)
W niedługim czasie muszę się przemieścić dosyć daleko z gratami i chciałbym zapewnić samplerowi dobrą ochronę, a nie wozić w jakimś kartonie (oryginalnego opakowania nie posiadam).
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cichy_Leonzio
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 00:00

Re: Case do Akai MPC 2000xl

Post autor: Cichy_Leonzio » wtorek 04 gru 2007, 11:07

proponuje http://futeraly.com.pl/
Ceny przystępne. Nie patrz na wygląd strony. Poprostu zadzwoń do gościa i pogadaj podaj wymiary. Dla mnie wykonał case do MPC 1000 za w sumie śmieszne pieniądze, a jakościowo jest nieźle, nie super ale przyzwoicie, "reprezentacyjnie"!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
furlag
Posty: 31
Rejestracja: środa 12 maja 2004, 00:00

Re: Case do Akai MPC 2000xl

Post autor: furlag » wtorek 04 gru 2007, 14:30

czesc...ja kiedyś zrobiłem skrzynke na 2000xl`a - a właściwie wepchałem go do kejsa na gramofon- poprostu kup sklejke, klej do drewna i troszkę gąbki - jeżli nie zależy ci na estetyce - skrzynka gotowa. Wykończenie - w zależności od gustu....pozdrawiam
Próbuje bawić sie formą sztuki jaką jest muzyka...

rafata
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 sie 2007, 00:00

Re: Case do Akai MPC 2000xl

Post autor: rafata » czwartek 13 gru 2007, 07:02

Cichy_Leonzio - dzięki za linka, będę musiał się zainteresować....

*********************
...czesc...ja kiedyś zrobiłem skrzynke na 2000xl`a - a właściwie wepchałem go do kejsa na gramofon- poprostu kup sklejke, klej do drewna i troszkę gąbki - jeżli nie zależy ci na estetyce - skrzynka gotowa. Wykończenie - w zależności od gustu....pozdrawiam...
**********************

na estetyce mi nie zależy, ale chciałbym mieć dodatkową komorę na zipa, słuchawki, kable itp., więc sam nie podejmę się takiego działania. Poza tym wolałbym być pewny że nic się nie stanie w trakcie transportu ;)

Pozwoliłem sobie wrzucić to pytanie na forum, bo miałem nadzieję że ktoś niedawno sobie robił takiego case'a - wykonawca miałby już zdjęte wymiary i wszystko mogłoby odbyć się ekspresowo.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ