Macbook, Macbook Pro?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Miłaszewski
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 23 gru 2003, 00:00

Re: Macbook, Macbook Pro?

Post autor: Miłaszewski » poniedziałek 05 maja 2008, 22:36

Wersja pro ma Firewire 400 i 800 ale czytajac na forach wielu uzytkownikow wypowiada sie, ze lepiej zasilac FW przez zasilacz
**********************
To co napisales nie ma absolutnie zadnego sensu i zadnego zwiazku z tematem.
[addsig]

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Macbook, Macbook Pro?

Post autor: richtig » wtorek 06 maja 2008, 01:33

...Wersja pro ma Firewire 400 i 800 ale czytajac na forach wielu uzytkownikow wypowiada sie, ze lepiej zasilac FW przez zasilacz
**********************
To co napisales nie ma absolutnie zadnego sensu i zadnego zwiazku z tematem.
...
**********************
Ano wg mnie ma, gdyż mając Macbooka i kartę Firewire odpada wożenie ze sobą zasilacza. A przy Pro już tak nie jest
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Macbook, Macbook Pro?

Post autor: stevelukather » wtorek 06 maja 2008, 07:51


**********************
Ano wg mnie ma, gdyż mając Macbooka i kartę Firewire odpada wożenie ze sobą zasilacza. A przy Pro już tak nie jest...
**********************
Zaraz,jak z MB Pro moze isc gorsze zasilanie po FW niz z MB?Zanim kupilem RME FF 800 mialem przez pare dni FF 400 i gral bez zasilacza,teraz Duende mam podpiete bez zasilacza,do tego FF 800 obok na gniezdzie 800 dysk na USB i wszystko zap.....ze az milo.Problem moze powstac jesli MB lub MBPro bedzie chodzil na baterii,szczegolnie przy duzym rozladowaniu ale tak,wszystkie karty zasilane zewnetrznie zasilaczem 9-15V ida z gniazda FW w Makach jak zloto.
[addsig]

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Macbook, Macbook Pro?

Post autor: richtig » wtorek 06 maja 2008, 10:33

Zaraz,jak z MB Pro moze isc gorsze zasilanie po FW niz z MB?Zanim kupilem RME FF 800 mialem przez pare dni FF 400 i gral bez zasilacza,teraz Duende mam podpiete bez zasilacza,do tego FF 800 obok na gniezdzie 800 dysk na USB i wszystko zap.....ze az milo.Problem moze powstac jesli MB lub MBPro bedzie chodzil na baterii,szczegolnie przy duzym rozladowaniu ale tak,wszystkie karty zasilane zewnetrznie zasilaczem 9-15V ida z gniazda FW w Makach jak zloto.
...
**********************
Na forum Presonusa jest z tego co pamiętam kilka postów użytkowników, którym nie udało się uruchomić Fireboxa bądź Firepoda bez podłączenia zasilacza
www.myspace.com/pchelki

ODPOWIEDZ