Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: wasyl25 » poniedziałek 16 cze 2008, 11:49

Witam. Czy spotkał sie ktoś może z czymś takim jak, taki mini DAWik na Symbiana lub Windows mobile?? Kiedyś na jakiejś stronie widziałem sekwencer na symbiana ( normalnie szok jak to zainstalowałem na mojej noki, można było wszstkie ścieżki midi wyeksportować, i odpalić na kompie) Ale o co mi chodzi: Skoro Telefony i PDA potrafią tak wiele, to dlaczego nie mogły by służyć do nagrywania dzwieku (nie chodzi mi o dyktafon)?? Nie chodzi mi oczywiście o jakieś profesjonalne zastosowania (bo jak wiekszość ludzi tu piszących zdaje sobie sprawe, ze jest to niemożliwe, i profesjonalne nagrania mają sporo wieksze wymagania). Ostatnio spotkałem sie ze znajomymi i jakoś tak nas naszło po kilku głębszych żeby sobie pograć, no i odpaliliśmy wszstkie graty, ale nie mieliśmy jak tego nagrać, wiec postawiliśmy komórke na środku sali, i zaczeliśmy nagrywać to w dyktafonie. I teraz gdyby był jakiś mini dawik , to można by było nawet takie spontaniczne projekty realizować, a potem tylko w studiu nagrać to jeszcze raz. Jeżeli ktoś o czymś takim słyszał, to niech pisze. Pozdrawiam
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: JoachimK » poniedziałek 16 cze 2008, 11:59

Nie wiem, czy wiesz, ale na jakis model Siemensa byl kiedys Cubase (nie cos podobne do Cubase, ale soft o nazwie "Cubase" - kilkusladowy sequencer!)

Nie dalej jak wczoraj przegladalem pod tym katem strony poswiecone PPC. Mozna znalezc gdzieniegdzie jakies edytory audio i multitracki MIDI, ale nie sprawdzalem, jak to dziala w praktyce.
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: wasyl25 » poniedziałek 16 cze 2008, 12:19

...Nie wiem, czy wiesz, ale na jakis model Siemensa byl kiedys Cubase (nie cos podobne do Cubase, ale soft o nazwie "Cubase" - kilkusladowy sequencer!)

Nie dalej jak wczoraj przegladalem pod tym katem strony poswiecone PPC. Mozna znalezc gdzieniegdzie jakies edytory audio i multitracki MIDI, ale nie sprawdzalem, jak to dziala w praktyce....
**********************
Ja szukam od wczoraj, i nie moge nic znaleźć, ale jak już pisałem kiedyś znalazłem sequencer. Masz może jakieś namiary na te strony??
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: richtig » poniedziałek 16 cze 2008, 12:47

Ja się spodziewam że prędzej czy później powstanie coś takiego na Iphone'a. Ale póki co trzeba czekać
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: wasyl25 » poniedziałek 16 cze 2008, 13:00

...Ja się spodziewam że prędzej czy później powstanie coś takiego na Iphone'a. Ale póki co trzeba czekać...
**********************
Na i phona to już napewno coś jest, Ja wiem że są sequencery, ale ja wolał bym daw. A z tym to już troche wiekszy problem
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

Awatar użytkownika
csdis
Posty: 263
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 00:00

Re: Mini DAW dla Symbiana lub Windows Mobile

Post autor: csdis » poniedziałek 16 cze 2008, 17:19

......Ja się spodziewam że prędzej czy później powstanie coś takiego na Iphone'a. Ale póki co trzeba czekać...
**********************
Na i phona to już napewno coś jest, Ja wiem że są sequencery, ale ja wolał bym daw. A z tym to już troche wiekszy problem...
**********************
Moze tu coś znajdziesz:
http://createdigitalmusic.com/tag/phones/
pozdrawiam

ODPOWIEDZ