fatsoundmastering.com?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
mlodyGrzesiek
Posty: 133
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

fatsoundmastering.com?

Post autor: mlodyGrzesiek » czwartek 22 sty 2009, 15:17

witam
robil cos ktos u nich kiedys? jakies opinie?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: heathenichaer » czwartek 22 sty 2009, 15:44

z tego co widać na stronie to: Mastering is currently unavailable
[addsig]
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
mlodyGrzesiek
Posty: 133
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: mlodyGrzesiek » czwartek 22 sty 2009, 19:16

wiem, ale kolega ma info ze zaraz bedzie dzialac i ma zamiar oddac tam material w ktorym maczalem palce... stad pytanie o opinie ludzi ktorzy korzystali z uslug tej firmy...

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: tigergold » czwartek 22 sty 2009, 23:14

Tymi słowy się zachwalają:

"It's impossible to get very loud masters without sounding flat - especiially using software. More plugins you use during the mastering - more destroyed is your sound. This is never happening with analog hardware. Each device complements another device and the final result is really powerful. Analog mastering is really "missing gap" beetween amateur and pro-sound and that's what we're offering here is just to make your music sounds really cool and fat !"

Nie najlepsza reklama, co?...


[addsig]
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
jakup
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 gru 2004, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: jakup » czwartek 22 sty 2009, 23:36


Nie najlepsza reklama, co?...

**********************

Nienajlepsza, bo błędy w angielszczyźnie, czy bo zachwalają analogowy sound? :) Swoją drogą, nie wiedziałem, że to Polacy, a angielski na to wskazuje

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: tigergold » piątek 23 sty 2009, 00:09

Chodzi dokładnie o:

"More plugins you use during the mastering - more destroyed is your sound. This is never happening with analog hardware."
i
"Analog mastering is really "missing gap" beetween amateur and pro-sound and that's what we're offering here is just to make your music sounds really cool and fat !"

Bzdury, banialuki, pierdolety... (za przeproszeniem)


[addsig]
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
lukasbravo
Posty: 62
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: lukasbravo » piątek 23 sty 2009, 11:43

Mastering jest u nich teraz nie możliwy do końca stycznia bo maja tyle roboty ze ja sam czekałem i wybrałem kogoś innnego....... wszystko co znajdziecie pod hasłem "Love Dealers" oraz "Love Dealers records" w necie beatport ,,, juno było Masterowane przez nich,wykaz sprzętu jest kozacki :)


aktywny producent muzyczny / dj / remixer

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: tigergold » piątek 23 sty 2009, 12:40

Czyli faktor wow utrzymywany przez listę kloców widzę, hehe. Może też wystawie stronkę, wylistuję jeszcze bardziej kozacki sprzęt, będę jechał na VST, będzie super, będę bogaty. Nie mówię, że oni tego sprzętu nie mają (chociaż kto ich wie, wie ktoś?), tylko jak to tańczy na zmysłach, że ślepotę aż powoduje... Błędy w angielskim? A co to za problem jeśli odbiorcą jest nieznający angielskiego Szok w trampkach.
[addsig]
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
jakup
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 gru 2004, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: jakup » piątek 23 sty 2009, 12:46

Drażni, że oni są zupełnie wirtualni - żadnych nazwisk, żadnych numerów telefonów (chociaż o jednym piszą, ale go nie podają) - jedynie głupi e-mail. Ja bym w coś takiego nie wchodził

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: fatsoundmastering.com?

Post autor: chantizstudio » piątek 23 sty 2009, 12:54

...Drażni, że oni są zupełnie wirtualni - żadnych nazwisk, żadnych numerów telefonów (chociaż o jednym piszą, ale go nie podają) - jedynie głupi e-mail. Ja bym w coś takiego nie wchodził
...
**********************
Bardzo dawno temu robilismy mix i mastering u nich
Niestety nie bylismy zadowoleni.
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

ODPOWIEDZ