Yamaha CS6x - ustawienia fabryczne

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
poli44
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sie 2008, 00:00

Yamaha CS6x - ustawienia fabryczne

Post autor: poli44 » sobota 21 mar 2009, 13:58

Witam

Mam spory problem - przez fatalną pomyłkę skasowałem cały bank brzmień pamięci wewnętrznej ( voice INT ). Czy jest możliwe przywrócenie ustawień fabrycznych tak aby je odzyskać? Jeśli tak to jaka jest procedura? W instrukcji nie mogę znaleźć nic na ten temat.

Pozdrawiam
[addsig]

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: Yamaha CS6x - ustawienia fabryczne

Post autor: NoRd384 » sobota 21 mar 2009, 19:45

Reset - WYŁĄCZ cs6x i trzymaj przyciski VOICE, PERFORMANCE i STORE i odpal ją. Trzymaj te przyciski przez 5s - wyskoczy menu. Naciśnij przycisk CARD.
[addsig]
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

poli44
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sie 2008, 00:00

Re: Yamaha CS6x - ustawienia fabryczne

Post autor: poli44 » poniedziałek 23 mar 2009, 10:40

...Witam

Mam spory problem - przez fatalną pomyłkę skasowałem cały bank brzmień pamięci wewnętrznej ( voice INT ). Czy jest możliwe przywrócenie ustawień fabrycznych tak aby je odzyskać? Jeśli tak to jaka jest procedura? W instrukcji nie mogę znaleźć nic na ten temat.

Pozdrawiam
...
**********************
Dzięki serdeczne. Wieczorem zastosuję procedurę.

poli

poli44
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sie 2008, 00:00

Re: Yamaha CS6x - ustawienia fabryczne

Post autor: poli44 » wtorek 24 mar 2009, 09:37

...Reset - WYŁĄCZ cs6x i trzymaj przyciski VOICE, PERFORMANCE i STORE i odpal ją. Trzymaj te przyciski przez 5s - wyskoczy menu. Naciśnij przycisk CARD.
...
**********************
Wszystko zadziałało ok. Jeszcze raz dzięki i jeszcze jedno pytanko jeśli można. Zainstalowałem kartę PLG150-AN. Czy jest szansa doinstalować na nią dodatkowe brzmienia tak żeby nie kasować już istniejących?

poli

ODPOWIEDZ