Gwiazdy estrady?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
mr.X
Posty: 390
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 00:00

Gwiazdy estrady?

Post autor: mr.X » sobota 13 cze 2009, 11:19

jakim cudem czy układami utrzymują się na rynku taki kasa i norbi ??

Awatar użytkownika
wishmaster9
Posty: 21
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: wishmaster9 » sobota 13 cze 2009, 11:23

Prawem popytu

Awatar użytkownika
KM77
Posty: 49
Rejestracja: środa 04 kwie 2007, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: KM77 » sobota 13 cze 2009, 12:28

Może grają po mieścinach, są rozpoznawalni, tam gdzie się mało dzieje to jakaś atrakcja jest. Ze sprzedanych płyt to raczej wątpię.
[addsig]
Jem,śpię i robię muzykę

Awatar użytkownika
tiny
Posty: 74
Rejestracja: piątek 29 lut 2008, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: tiny » sobota 13 cze 2009, 14:56

...jakim cudem czy układami utrzymują się na rynku taki kasa i norbi ?...
**********************
Norbi jak gdzieś kiedyś zasłyszałem/zaczytałem to gra wszędzie gdzie go chcą i płacą m.in. wesela i tego typu ewenty... no kto co lubi...
"...muzykę kocham więc kradnę te sample..." "...bo muzyka jest językiem wszechświata..."

Awatar użytkownika
VanChesco
Posty: 159
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: VanChesco » sobota 13 cze 2009, 15:09

...Prawem popytu...
**********************
...a że popyt na początku kariery był sztucznie napędzony, to i mają swoich odbiorców. Teraz, gdy mają już "markę" wyrobioną, promocja do niczego nie potrzebna. Wszystko działa na zasadzie zgarniania zysków z dobrze rozreklamowanego produktu.

Swoją drogą poezja w tekstach obu panów powala na kolana ;] ...no ale cóż zrobić. To w założeniu chyba niewiele miało mieć wspólnego ze sztuką, więc niby konsekwencja w działaniu jest... :)

DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: DZ1 » sobota 13 cze 2009, 15:19

......jakim cudem czy układami utrzymują się na rynku taki kasa i norbi ?...
**********************
Norbi jak gdzieś kiedyś zasłyszałem/zaczytałem to gra wszędzie gdzie go chcą i płacą m.in. wesela i tego typu ewenty... no kto co lubi......
**********************
kasa to niewiem ale norbi to gdzies słyszałem ze jest tez takim ''weselnym wodzirejem'' i utrzmuje sie glownie z takich i podobnych imprez, ponoć dobrze na tym wychodzi finansowo. Było o tym chyba w jakims programie w TV.
Kiedys tam wypuścił 'utwór muzyczny' pt ''Kobiety są gorace'' i jedzie na tym do dzisiaj, no jak kto woli...
Osobiście nie mam mu tego za złe ani mu nie zazdroszcze; jak pisze kolega wyżej: ''...no kto co lubi....''

Awatar użytkownika
mlodyGrzesiek
Posty: 133
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: mlodyGrzesiek » niedziela 14 cze 2009, 00:38

dokladnie, kazdy wybiera swoj sposob na spelnienie sie, jesli gosc jest szczesliwy to wygral, a nam pozostaje nie oceniac tylko zastanowic sie nad swoja droga...

Awatar użytkownika
Shim
Posty: 31
Rejestracja: piątek 01 maja 2009, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: Shim » niedziela 14 cze 2009, 02:05

Myślę, że dla podobnych "artystów", muzyka jest jedynie środkiem do osiągnięcia czegoś (w tym przypadku pieniędzy), a nie celem samym w sobie, więc jej komercyjny charakter nie jest niczym zaskakującym. Utwory owych panów są lekkie, przyjemne i idealnie trafiają do ludzi o nieokreślonych preferencjach muzycznych, bądź po prostu na wiejskie dyskoteki, gdzie artyzm muzyki nie jest nieodzowny.

Wiejskie dyskoteki cieszą się zainteresowaniem i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, tak więc jeszcze wielu takich "Norbich" na tym wózku pojedzie


PS Terminem "wiejskie dyskoteki" określam raczej typ, aniżeli miejsce dyskotek, więc zażaleń nie przyjmuje.

Awatar użytkownika
VanChesco
Posty: 159
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: VanChesco » niedziela 14 cze 2009, 11:52

lekkie, przyjemne ...
**********************
"Przyjemne"??? Ja dostawałem drgawek jak słyszałem w radio którykolwiek numer któregokolwiek pana. I dodam, że nie były to "ciary na plecach" :)

...no dobra - wiem, że nie o to chodziło w poście - czepiam się słówek :)

Awatar użytkownika
Shim
Posty: 31
Rejestracja: piątek 01 maja 2009, 00:00

Re: Gwiazdy estrady?

Post autor: Shim » niedziela 14 cze 2009, 12:25

...lekkie, przyjemne ...
**********************
"Przyjemne"??? Ja dostawałem drgawek jak słyszałem w radio którykolwiek numer któregokolwiek pana. I dodam, że nie były to "ciary na plecach" :)

...no dobra - wiem, że nie o to chodziło w poście - czepiam się słówek :)...
**********************
Fakt, "przyjemne" to dość niefortunne słowo w tym temacie Uznajmy że go tam nie ma, a każdy z nas wklei sobie jakieś własne określenie tej "sztuki"

Zablokowany