Bells VSTi

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Bells VSTi

Post autor: Akton » piątek 29 sty 2010, 14:11

Czy jest instrument VSTi, który jest ukierunkowany na dzwony, najlepiej kościelne? Nie chodzi mi o tubular bells, które są w Colossusie, EWQL Gold czy Miroslavie Philharmoniku, lecz o pełnobrzmiące, "prawdziwe" dzwony Smile

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Bells VSTi

Post autor: Akton » wtorek 02 lut 2010, 09:24

? :)

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Pietro
Posty: 771
Rejestracja: sobota 27 maja 2006, 00:00

Re: Bells VSTi

Post autor: Pietro » wtorek 02 lut 2010, 13:11

Nie spotkałem się z takim instrumentem.


Byćmoże zalążki czegoś takiego znajdziemy w jakichś gamelanach (bodajże sonivox ma fajne), chociaż to będzie bardzo specyficzny, nieeuropejski sound.


Stormdrum2 niby posiada "buddha bell", ale jak się dobrze przysłuchać, to jest to zwykła misa tybetańska przesamplowana dwie oktawy niżej ;). 


- Piotr 


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Bells VSTi

Post autor: Akton » wtorek 02 lut 2010, 15:14

...
Nie spotkałem się z takim instrumentem.

Byćmoże zalążki czegoś takiego znajdziemy w jakichś gamelanach (bodajże sonivox ma fajne), chociaż to będzie bardzo specyficzny, nieeuropejski sound.

Stormdrum2 niby posiada "buddha bell", ale jak się dobrze przysłuchać, to jest to zwykła misa tybetańska przesamplowana dwie oktawy niżej ;). 

- Piotr ...
 


 


Czyli nie ma :) Dzięki, Piotrze. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest obniżyć tubular bells tune'em i pobawić się częstotliwościami. Może coś z tego wyjdzie :)


 

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: Bells VSTi

Post autor: mastyk » wtorek 02 lut 2010, 18:15

...
Czy jest instrument VSTi, który jest ukierunkowany na dzwony, najlepiej kościelne? Nie chodzi mi o tubular bells, które są w Colossusie, EWQL Gold czy Miroslavie Philharmoniku, lecz o pełnobrzmiące, "prawdziwe" dzwony Smile...
 


 


sprawdź to:


 


http://www.store.precisionsound.net/geflebellsinfo.php


 


pzdr


m


ODPOWIEDZ