Gdzie został przeniesiony temat o wyglądzie serwisu?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Gdzie został przeniesiony temat o wyglądzie serwisu?

Post autor: mastyk » poniedziałek 01 lut 2010, 11:45

Szukałem dziś na formum postów w wątku "Nowa grafika strony...", ale dostałem tylko informację: "Szukany temat lub post został przeniesiony do innego działu lub skasowany."


Do jakiego działu został ten temat przeniesiony?


 


Pozdrawiam
Marcin


AdminEiS
Posty: 152
Rejestracja: środa 07 kwie 2004, 00:00

Re: Gdzie został przeniesiony temat o wyglądzie serwisu?

Post autor: AdminEiS » poniedziałek 01 lut 2010, 12:05

...Do jakiego działu został ten temat przeniesiony?...

Został usunięty.
[addsig]
Administrator serwisu

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Gdzie został przeniesiony temat o wyglądzie serwisu?

Post autor: Redakcja » poniedziałek 01 lut 2010, 16:57

...Został usunięty...



To prawda. Został skasowany na serwisie, ale jak najbardziej funkcjonuje w ramach redakcji.

I tu myślę, iż należy się choć kilka słów wyjaśnienia czemu tak się stało. Zanim jednak owe przedstawię, chciałem bardzo podziękować za tak znaczny odzew. Wiele z rzeczowych argumentów jest w tej chwili w trakcie analizy i już widać, że nie sposób nie zrobić pewnych spraw na nowo.

I fajnie, właśnie za te uwagi (rzeczowe) serdeczne dzięki.

Nie fajnie jednak, że znalazło się (w ramach naszej "akcji") kilka osób, które po prostu już pewnie z samego założenia miały napisać to, co napisały :-(. Tu trudno, oczywiście jakoś to przeżyjemy. I choć, po prawdzie, co do niektórych z tych wypowiedzi poprosiliśmy już o poradę prawną, to w sumie dla całości sprawy są to już tylko marne detale.

O co naprawdę tu chodziło? Otóż odgadł to tylko jeden z użytkowników naszego forum. Jeśli ktoś tę wypowiedź przegapił, to tylko jego strata. Oczywiście wiemy jak bardzo łatwo zapętlić się we własnych pomysłach, sami o tym wielokrotnie pisaliśmy (tu ukłon do wypowiedzi kolegi amis: „mam wrażenie, że to trochę jak ze zbyt długą pracą nad miksem ;-) ...), niemniej my mieliśmy pracę do sprawdzenia na "gorącym" organizmie, inaczej się nie dało.

Póki co prosimy nie postować już na temat aktualnego layoutu serwisu, lepiej będzie poczekać z tym do następnego.

Obecny temat zamykam już definitywnie. Więcej informacji chętnie udzielę standardowo: redakcyjny tel., fax, e-mail...
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Zablokowany