Pytanie dla wszytkowiedzacych!

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
fever
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 19 sie 2003, 00:00

Re: Pytanie dla wszytkowiedzacych!

Post autor: fever » niedziela 24 sie 2003, 10:36

...

Witam.



Mam pewno pytanko-ktore szuka odpowiedzi-za wszelkie reakcje na moje ogloszenie z gory dziekuje!!!



Moj problem polega na tym iz wiem o isteniu pewnego urzadzenia-lecz nie znam nazwy owego,chodzi mi o urzadzenie polaczone z softem-przeznaczone dla DJ'ow.

Gdy podlaczymy owe urzadzenie do Mixera i deckow-mozna grac z mp'3-tzn-owy program reaguje rowniez na skretche-wiem ze w skald wchodzi oprogramowanie i jakis slot laczacy mixer+decki z komputerem.

Czyli mozna przeslac jakis song w mp3 na jeden deck i inny na drugi-a nastepnie mixowac je tak jakby to byly vinyle-chodzi mi o Djke z deckami na vinyle nie na CD,nie wiem czy napisalem to zrozumiale-ale mysle iz osoba ktora miala kontakt z tym urzadzeniem tudziez programem wie o co chodzi-zaznaczam iz chodzi mi o fizyczne przeniesienie mozliwosci mixu mp3-nie o wirtualne.

Jesli ktos cos wie na owy temat-bardzo bym prosil o odp. tzn jak to sie zwie-mile widziana informacja odnosnie ceny-z gory wielkie dzieki!...

**********************

wszystko zależy od tego jakiego efektu końcowego oczekujesz , tzn. czy grasz z winyli, czy tylko z cyfrowych źródeł ?

odradzam produkt Stanton'a - mocno nie dopracowany..... i cena razem z laktokiem:) kosmiczna......

dobry soft dla DJ'a to Traktor DJ Studio - jestem zadowolonym user'em, soft działa stabilnie i w zależności od karty - z bardzo małą latencją....

możesz uzywając laktoka wpiąć się z tym w mixer plus 2 gramce... i o to chyba chodzi .......

Grałem już kilka imprezek z Traktora - brzmi naprawdę nieźle, jedynie odradzam granie z mp3 zassanych z netu - kiepska jakość, niewspominając o kwestiach autorskich. Ja zrzuciłem sobie moje ulubione numery z CD i z gramców (w sensie z winyli ) i quality jest o niebo lepsze.... dodam, że stare nagrania 70-80' szczególnie te z "igły" można sobie podrasować na kompresorze czy limiterze, tyle tylko, że zajeło mi to ponad 6 miesięcy - zrzucanie CD i winyli na mojego HD, ale warto!



pozdrawiam


ODPOWIEDZ