Roland Jupiter 8 - gdzie go odrestaurować?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Roland Jupiter 8 - gdzie go odrestaurować?

Post autor: psysutra » wtorek 30 lis 2010, 21:25

......(...) Dziś rano okazało się, że mój ojciec oddał go jakiemuś znajomemu, który sobie go podobno powiesił na ścianie w knajpie (...)
Jak tam? Kontynuujesz poszukiwania Jupitera po lokalach gastronomicznych? Myślę że warto. Kultowa rzecz, wspaniały dźwięk, no i duża wartość kolekcjonerska......

Trwają negocjacje :)...


Dyplomację zostawmy politykom i dyplomatom :) tutaj się bierze co swoje a jak ktoś ma ale to pałą ewentualnie się kupuje stare ruski organki na bazarze- efekt podobny :D

Stay Psychedelic People!

PATATAJEC
Posty: 5
Rejestracja: środa 20 paź 2010, 00:00

Re: Roland Jupiter 8 - gdzie go odrestaurować?

Post autor: PATATAJEC » środa 28 sie 2019, 13:49

9 lat minęło. Jupitera nie odzyskałem niestety, ale mam wrażenie, że cała ta nieciekawa sytuacja była iskierką zapalną do tego co wydarzyło się później - w 2010 nie wiedziałem nic na temat jupitera 8, mimo że posiadaczem jego był mój ojciec. Dziś synthów mam chyba z 20, a studyjko właśnie kończy się budować. I mimo, że cały czas wspomnienie tej sytuacji (szczególnie teraz, jak już wiem co staciłem) boli, to wydarzyło się też dużo dobrego :). Tak chciałem napisać, żeby te kilka osób, które w wątku się wypowiedziały, bądź go czytały pozdrowić i powiedzieć - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :).

ODPOWIEDZ