Echo Gina24 - jakie ma wyjścia?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Graal
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 22 kwie 2007, 00:00

Echo Gina24 - jakie ma wyjścia?

Post autor: Graal » poniedziałek 14 lut 2011, 20:43

"Hej, jakiś czas już używam karty Gina 24 w swoim studiu,przed kupnem upewniłem się czy aby ta karta napewno jest wposażona w wyjścia symetryczne/zbalansowane/ bo na takich mi właśnie zależy,dokumentacja tego urządzenia,a także sprzedawca nie pozostawiły wątpliwości Ona ma 8 wyjśc symetrycznych!!Niestety po zakupie jej i uruchomieniu stwierdziłem że te wyjścia są asymetryczne, może mi ktoś powiedzieć, czy wyszła jakaś seria tych kart z wyjściami asymetrycznymi?? Dokonałem pomiaru rezystancji wyjściowej gniazd wyjśc,/pomiar symetrii doziemnej/ badanie to wykazało całkowitą asymetrię.Pytanie do sympatycznego ogółu,gdzie tkwi błąd, w ustawieniach tejże karty nie przwiduje się przecież zmiany standardu asym/sym?Proszę o opinie."




_________________

Witam, mój zawód jest jednocześnie moim hobby. Zawodowo zajmuję się dzwiekiem, realizacja akustyczna. A poza tym zajmuję się też projektowaniem ukladów lampowych.

[Post edytowany przez Admina w dniu 15/02/2011]
Witam,mój zawód jest jednocześnie moim hobby. Zawodowo zajmuję się dźwiękiem, realizacja akustyczna. A poza tym zajmuję się też projektowaniem układów lampowych.

ODPOWIEDZ