Studia nagraniowe - Warszawa

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: Paweł » piątek 26 wrz 2003, 12:38

...TR Studios Pana Roguli nagrywa bebny rewelacyjnie....

**********************

Okrutny żart.

Awatar użytkownika
KamilFX
Posty: 217
Rejestracja: środa 30 paź 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: KamilFX » czwartek 02 paź 2003, 17:15

A niby to dlaczego p. Tomasz ma naprawdę duzą wiedzę i doświadczenie w nagrywaniu rozmawialem z nim i nie wydaje mi sie żeby ktoś z tak dużym doświadczeniem i wiedzą oraz masą dobrego sprzętu mógł żle nagrać bębny
Nie ma co

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: DogHead » czwartek 02 paź 2003, 17:39

...A niby to dlaczego p. Tomasz ma naprawde˛ duza˛ wiedze˛ i dos´wiadczenie w nagrywaniu rozmawialem z nim i nie wydaje mi sie z˙eby ktos´ z tak duz˙ym dos´wiadczeniem i wiedza˛ oraz masa˛ dobrego sprze˛tu móg? z˙le nagrac´ be˛bny...



**********************



Swoja wiedze i doswiadczenie zaprezentowal w wywiadzie w EiS a takze nieco tez i na forum... chociaz obiecal wiecej.

Jestes duzym szczesciarzem ze udalo Ci sie z Panem TR pogadac, bo tutaj calkiem spora grupa ludzi czeka na to samo. A co do masy dobrego sprzetu, to radze Ci przestudiowac uwaznie liste na stronie internetowej TR Studios.

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: stevelukather » czwartek 02 paź 2003, 17:54

Nagraj bebny w TR Studios a moze dostaniesz bonusa w postaci sprzedanych 30 000 plyt na polskim rynku!Hm warte zastanowienia!SL.

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: stevelukather » czwartek 02 paź 2003, 18:01

Tak powaznie,to rzeczywiscie bebny u Winka Chrosta brzmia super,posluchaj Polucjantow,mozesz sprobowac w M1,S4,podejrzewam,ze wszedzie jest OK,bo wszystkie te studia maja bardzo dobre sale ze zmienna akustyka,byc moze nie wykreslaja na ekranie monitora ustawienia co do milimetra mikrofonow i stosuja zmodyfikowanych preampow Behringera,na pewno pracuja tam zawodowcy(Lechu Kaminski,T.Mieczkowski).Jesli Cie stac na takie studio to goraco polecam!Nie warto czekac na odpowiedz mailem tylko podjechac autobusem,skoro jestes z Wa-wy i zamowic sobie sesje!Pozdrawiam SL.

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: DogHead » czwartek 02 paź 2003, 18:03

...Nagraj bebny w TR Studios a moze dostaniesz bonusa w postaci sprzedanych 30 000 plyt na polskim rynku!Hm warte zastanowienia!SL....



**********************



Sluchacze plyty, o ktorej (jak mi sie wydaje) piszesz, w ogromnej wiekszosci na pewno przykladaja wielka wage do jakosci nagrania nie tylko bebnow ale i calej reszty.

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: stevelukather » czwartek 02 paź 2003, 18:51



Sluchacze plyty, o ktorej (jak mi sie wydaje) piszesz, w ogromnej wiekszosci na pewno przykladaja wielka wage do jakosci nagrania nie tylko bebnow ale i calej reszty. ...

**********************

Na pewno,trudno jest nie zwrocic uwagi na pozostale instrumenty i jakze wazny o ile nie najwazniejszy wokal!Jestem pewny,ze piszac poprzedni post mialem na mysli nie tylko jakosc dzwieku bebnow ale i brzmienia wszystkich instrumentow!Pozdrawiam SL.

Awatar użytkownika
shearly
Posty: 228
Rejestracja: piątek 12 lip 2002, 00:00

Re: Studia nagraniowe - Warszawa

Post autor: shearly » czwartek 02 paź 2003, 23:11

...Swoja wiedze i doswiadczenie zaprezentowal w wywiadzie w EiS a takze nieco tez i na forum... chociaz obiecal wiecej...

**********************

...phi...

ODPOWIEDZ