TC Native Bundle

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 652
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

TC Native Bundle

Post autor: Sroka » piątek 26 wrz 2003, 02:01

Mam zamiar kupić komplet pluginów TC Native Bundle lecz sa różne wersje 1 ,2,3 co jest innego w każdej wersij.



Może ktoś wie jaka jest różnica pomiedzy nimi i które byście polecili do Home Studio







Pozdrawiam



Sroka
Nie jestem muzykiem, ale jestem na forum, bo lubię zadawać pytania!!!

Awatar użytkownika
Dobmatt
Posty: 462
Rejestracja: środa 13 mar 2002, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Dobmatt » piątek 26 wrz 2003, 04:34

Masz na mysli prosty sekwencer Cakewalk Home Studio czy studio domowe ogolnie? W tym pierwszym przypadku jestes skazany na TC Native Bundle v.02, bo wersja trzecia jes tylko w formacie VST. O ile mi wiadomo Cakewalk Home Studio nie ma wbudowanego translatora VST/DX, zresztą te wrapery dzialaja raczej marnie. Roznica miedzy wersja 2 a 3 jest niewielka: więcej fabrycznych presetów, trochę usprawnione algorytmy i jedna wtyczka dodatkowo - coś w rodzaju animowanego filtra.



MD.
Wlasciciel studia nagraniowego Youtopia w Edmonton, Kanada, tamze mieszkajacy na stale od 1985. Od 1997 staly wspolpracownik magazynu EiS, specjalizujacy sie w testach i recenzjach hardware i software dla produkcji studyjnej.

Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Paweł » piątek 26 wrz 2003, 12:42

...Roznica miedzy wersja 2 a 3 jest niewielka....

**********************

Oj, na moje ucho pogłos z ver. 3 brzmi zdecydowanie lepiej, aczkolwiek poprzednie (ale to może być tylko moje zdanie) miały przyjaźniejszy interface (mówie o pogłosach).

Awatar użytkownika
Jackart
Posty: 63
Rejestracja: środa 14 sie 2002, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Jackart » piątek 26 wrz 2003, 12:47

...Masz na mysli prosty sekwencer Cakewalk Home Studio czy studio domowe ogolnie? W tym pierwszym przypadku jestes skazany na TC Native Bundle v.02, bo wersja trzecia jes tylko w formacie VST. O ile mi wiadomo Cakewalk Home Studio nie ma wbudowanego translatora VST/DX, zresztą te wrapery dzialaja raczej marnie. Roznica miedzy wersja 2 a 3 jest niewielka: więcej fabrycznych presetów, trochę usprawnione algorytmy i jedna wtyczka dodatkowo - coś w rodzaju animowanego filtra.



MD....

**********************

Panie Maćku - no chyba niezupełnie - Reverb v3.0 ma jedynie interface podobny do swojego poprzednika z wersji 2.0 ( aczkolwiek nie taki sam) Programowo jest to całkowicie nowa rzecz ( tak przynajmniej wynika z lektury opisu i testów w majowym ( o ile dobrze pamietam) Future Music - zresztą algorytmy pozostałych wtyczek wchodzacych w skład pakietu też zostały zmienione, o czym Pan wspomina.






Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 652
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Sroka » piątek 26 wrz 2003, 13:56

Te wtyki chce używać do Cubase Vst





Ale dokładnie nie wiem które Dobmatt mi zaproponował te wtyki do home studio w moim pierwszym temacie "Co do domowego studia"



Ale kiedy zacząłem szukać to znalazłem właśnie te kilka no i mam dylemat.



Więc prosił bym o sprecyzowanie które do cubase







Dzieki



Pozdrawiam



Sroka

Nie jestem muzykiem, ale jestem na forum, bo lubię zadawać pytania!!!

Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Paweł » piątek 26 wrz 2003, 14:46

...Więc prosił bym o sprecyzowanie które do cubase ...

**********************

Do Cubase'a oczywiście VST, czyli 3.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 652
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

Re: TC Native Bundle

Post autor: Sroka » piątek 26 wrz 2003, 14:47

Dzieki wielkie





Pozdrawiam





Sroka
Nie jestem muzykiem, ale jestem na forum, bo lubię zadawać pytania!!!

ODPOWIEDZ