E-mu Extreme Lead1 - pomocy

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
wlodek1969
Posty: 48
Rejestracja: środa 01 sty 2003, 00:00

E-mu Extreme Lead1 - pomocy

Post autor: wlodek1969 » poniedziałek 29 wrz 2003, 23:13

Mam kilka pytań odnosnie tego modułu brzmieniowego.Czy ktoś z forumowiczów gra na tym było nie było świetnym syntezatorze.Nie radzę sobie z trybem super beats i arpegiatorem na midi.
Gram rozne gatunki muzyczne.Lubie dobra muze.Pozdrawiam wszystkich o podobnych upodobaniach

Awatar użytkownika
Mario1
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2003, 00:00

Re: E-mu Extreme Lead1 - pomocy

Post autor: Mario1 » poniedziałek 29 wrz 2003, 23:43

...Mam kilka pytań odnosnie tego modułu brzmieniowego.Czy ktoś z forumowiczów gra na tym było nie było świetnym syntezatorze.Nie radzę sobie z trybem super beats i arpegiatorem na midi....

**********************

tak, ja posiadam ten instrument . ogolnie biorac sprawe we własne "" Dlonie "" Jak to jest w E-Mu sa to prosto- skomlikowane Instrumenty:)

a wiec gdzie jest problem? ..

wlodek1969
Posty: 48
Rejestracja: środa 01 sty 2003, 00:00

Re: E-mu Extreme Lead1 - pomocy

Post autor: wlodek1969 » wtorek 30 wrz 2003, 12:15

......Mam kilka pytań odnosnie tego modułu brzmieniowego.Czy ktoś z forumowiczów gra na tym było nie było świetnym syntezatorze.Nie radzę sobie z trybem super beats i arpegiatorem na midi....

**********************

tak, ja posiadam ten instrument . ogolnie biorac sprawe we własne "" Dlonie "" Jak to jest w E-Mu sa to prosto- skomlikowane Instrumenty:)

a wiec gdzie jest problem? .....

**********************

-Powiedz czy jak go włączymy do sieci to juz jest gotowy do pracy w midi.Czy jest do niego nowy system operacyjny.Ja mam 1.24.Jezeli tak to co on daje(czy dokłada jakieś paterny arpegiatora czy riffy).Mam wiele pytań.Jak mozesz to podaj prywatny mail a ja napiszę o co mi chodzi gdyz nie chcę zasmiecać forum.Jest tego sporo!!!Dzieki ze sie odezwałeś.Pozdrawiam
Gram rozne gatunki muzyczne.Lubie dobra muze.Pozdrawiam wszystkich o podobnych upodobaniach

ODPOWIEDZ