Pianina cyfrowe

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Pianina cyfrowe

Post autor: Akton » poniedziałek 07 sty 2013, 11:16

Nie ukrywam, że jestem zagorzałym zwolennikiem VSTi, ale chciałbym wzbogacić swoje instrumentarium jakimś w miarę sensownym pianinm cyfrowym. Ja w tym temacie nie siedzę, ale wielu z Was tak. Na jaką firmę mam się nastawić (budżet do mniej więcej 4.000 zł): Yamahę, Kawai czy Casio (nota bene reklamowanym w ostatniej EiS)?


 


Pozdrawiam - Andrzej


 

[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

AdminEiS
Posty: 152
Rejestracja: środa 07 kwie 2004, 00:00

Re: Pianina cyfrowe

Post autor: AdminEiS » poniedziałek 07 sty 2013, 13:23

O rany
Czy naprawdę nasze wyszukiwarki, w tym Google dla Forum EiS to wzięły i padły?
[addsig]
Administrator serwisu

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Pianina cyfrowe

Post autor: Akton » poniedziałek 07 sty 2013, 13:27

...O rany
Czy naprawdę nasze wyszukiwarki, w tym Google dla Forum EiS to wzięły i padły? ...
 




Pewnie, że są :) Długo w tym grzebałem (nie jestem przecież początkującym :) ), ale chciałbym znać opinie użytkowników. Podoba mi się brzmieniowo np. Kawai, ale nie mogę przejść obojętnie nad pozytywną opinią EiS dotyczącą Casio 850. Stąd mój dylemat.


Pozdrawiam Admina i dzięki za wyrozumiałość :)


 

[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

AdminEiS
Posty: 152
Rejestracja: środa 07 kwie 2004, 00:00

Re: Pianina cyfrowe

Post autor: AdminEiS » poniedziałek 07 sty 2013, 15:14

...Pozdrawiam Admina i dzięki za wyrozumiałość :)...

Toż nie ma za co.
Niemniej jeśli dobrze zapytasz (w wyszukiwarkach!), to na bank znajdziesz tu to czego szukasz.
[addsig]
Administrator serwisu

ODPOWIEDZ