Ibanez GRX-40

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
morion
Posty: 97
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2003, 00:00

Ibanez GRX-40

Post autor: morion » wtorek 14 paź 2003, 22:16

Moj kolega chce sobie kupic gitare elektryczna do 1000zl. Trafil na oferte Ibaneza GRX-40 za 800zl. Uwazacie ze to dobry wybor? Gitarki tej na oczy nie widzialem, ale podobno jest w dobrym stanie. Nadaje sie do muzyki rock/metal?
GG: 3867380 *****Gdańsk*****

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Ibanez GRX-40

Post autor: Hardi » środa 15 paź 2003, 15:15

...Moj kolega chce sobie kupic gitare elektryczna do 1000zl. Trafil na oferte Ibaneza GRX-40 za 800zl. Uwazacie ze to dobry wybor? Gitarki tej na oczy nie widzialem, ale podobno jest w dobrym stanie. Nadaje sie do muzyki rock/metal?...

**********************



Jak dla mnie, to ta gitara nie nadaję się do grania metalu. Wygląda jak Yamaha Pacyfica, ale niestety nie brzmi tak jak ona nawet w połowie. Kolega miał ją do ćwiczeń w domu i sprzedał jakiś miesiąc temu za 650 zł z twardym futerałem, więc wiem jak to chodzi. Ma brzmienie bardziej fenderowski, ale nie do końca. Może chcesz coś na wzór Gibsona? Mam coś do sprzedania, co mi leży i nie używam tego, a oddam za śmieszne pieniądze w dobre ręce. Czarny Les Paul z futerałem. Jak chcesz wiedzieć więcej i dostać fotkę to napisz e-mail lub poszukaj mnie na GG.



gadu-gadu 4021735

ODPOWIEDZ