Studia muzyczne za granicą

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
acoto
Posty: 409
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:00

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: acoto » poniedziałek 18 lis 2013, 09:34

żadna szkoła nie gwarantuje pracy, na dodatek tzw.dobrej. Magia papierka odeszła wraz z PRL-em.


Awatar użytkownika
nano1212
Posty: 46
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 00:00

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: nano1212 » wtorek 19 lis 2013, 13:18

...
żadna szkoła nie gwarantuje pracy, na dodatek tzw.d


obrej. Magia papierka odeszła wraz z PRL-em.
...
 




Chodzi mi bardziej o to czy te studia dadzą mi jakieś umiejetności  lub teorię, ktora przyda mi się w przyszłej pracy.  Nie chciałbym żeby taka uczelnia okazała się wyrzuconą kasą w błoto i wielkim picem na wodę. Szukam szkoły, która będzie mi w stanie zaoferować najbardziej potrzebne rzeczy, które przydadzą mi się w późniejszej karierze. Czy są jeszcze jakieś inne uczelnie które możecie polecić i macie o nich jakąś opinię?


Awatar użytkownika
nano1212
Posty: 46
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 00:00

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: nano1212 » niedziela 24 lis 2013, 14:34

...
...
żadna szkoła nie gwarantuje pracy, na dodatek tzw.d


obrej. Magia papierka odeszła wraz z PRL-em.
...
 

Wiadomo, ale po jednych studiach szansa znalezienia roboty jest większa po innych mniejsza.


Czy jest również jakiś konkretny oddział SAE np. Berlin, który możecie polecić?


Gdzie szukać informacji o tych uczelniach? Czy są jakieś fora, które zawierają tą tematykę?


I ostatnie pytanko: Słyszałem, że podobno bardzo ambitne uczelnie są w Amsterdamie- mógłby ktoś przybliżyć temat?


Classic
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2013, 00:00

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: Classic » poniedziałek 25 lis 2013, 14:09

...
...
...
żadna szkoła nie gwarantuje pracy, na dodatek tzw.d


obrej. Magia papierka odeszła wraz z PRL-em.
...
 

Wiadomo, ale po jednych studiach szansa znalezienia roboty jest większa po innych mniejsza.


Czy jest również jakiś konkretny oddział SAE np. Berlin, który możecie polecić?

Gdzie szukać informacji o tych uczelniach? Czy są jakieś fora, które zawierają tą tematykę?

I ostatnie pytanko: Słyszałem, że podobno bardzo ambitne uczelnie są w Amsterdamie- mógłby ktoś przybliżyć temat?...
 




Sam ostatnio szukam dla siebie uczelni, obecnie jestem na elektronice i telekomunikacji na pg(na magisterce jest niby inżynieria dzwięku i obrazu), jednak nie jestem zadowolony. Dużo czytałem o SAE i jest chyba tak jak ktoś już tutaj napisał, że samo skończenie tej szkoły i papier to potwierdzający nic nie daje. Ale przy odpowiednich chęciach masz tam się szanse nauczyć naprawdę wiele i z pewnością ta wiedza przyda Ci się w przyszłości, jesli planujesz robić coś z muzyką. A jeśli chodzi o uczelnie to jest jeszcze Pulse i Alchemea(w Anglii), podobno obie też dobre. W amsterdamie jest chyba tylko SAE, a co ważne właśnie w tym SAE czesne są najniższe. Ogólnie w internecie jest sporo na ten temat np. na gearslutz.


A czy jest ktoś może na forum, lub ktoś kto zna kogoś, co skończył SAE (lub ewentualnie jakąś inną zagraniczną uczelnie o kierunku Audio Engineering), bo decyzja o takim wyjeżdzie jest naprawdę trudna, a kierowanie się tylko opiniami z różnych forów(od osób, które nigdy tam nie były), to jak wiadomo nie najlepsza opcja ... ;) ?


 


Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: DJOZD » wtorek 26 lis 2013, 10:13

...
A czy jest ktoś może na forum, lub ktoś kto zna kogoś, co skończył SAE (lub ewentualnie jakąś inną zagraniczną uczelnie o kierunku Audio Engineering), ...

Właściciel forum dzwiek.org.

MilaRose
Posty: 1
Rejestracja: piątek 15 paź 2021, 16:15

Re: Studia muzyczne za granicą

Post autor: MilaRose » piątek 15 paź 2021, 16:21

ja planuję artystyczne studia w Niemczech i szczerze polecam stronę https://educat.study/pl/studia-w-niemczech/ pomagają w całym procesie rekrutacyjnym, również w znalezieniu odpowiedniej uczelni za granicą. szczerze polecam

ODPOWIEDZ