Duży salon muzyczny z instr. klawiszowymi

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Duży salon muzyczny z instr. klawiszowymi

Post autor: richtig » wtorek 10 cze 2014, 18:01

Witajcie


Nadszedł czas zmiany sprzętu, mam uzbierane trochę tysiączków, nie pytam co wybrać, bo to mniej więcej wiem, pytam tylko gdzie w Polsce można najlepiej w jednym miejscu ograc instrumenty typu stage piano, workstation, takie jak Nord Stage/Electro, Kurzweil PC3, Korg Kronos/Krome, oraz wirtualne (i nie) analogi Korg Kingkorg, Access Virus, Prophet 8?


Najchętniej w miastach takich jak Wrocław, Poznań, ew Warszawa, Trójmiasto.


Do tej pory polecono mi djshop pod Wrocławiem (wybieram się tam jutro) i Megastore w Poznaniu


Pozdrawiam
Paweł 

www.myspace.com/pchelki

perfektsound
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 17 cze 2008, 00:00

Re: Duży salon muzyczny z instr. klawiszowymi

Post autor: perfektsound » wtorek 10 cze 2014, 19:06

...
Witajcie

Nadszedł czas zmiany sprzętu, mam uzbierane trochę tysiączków, nie pytam co wybrać, bo to mniej więcej wiem, pytam tylko gdzie w Polsce można najlepiej w jednym miejscu ograc instrumenty typu stage piano, workstation, takie jak Nord Stage/Electro, Kurzweil PC3, Korg Kronos/Krome, oraz wirtualne (i nie) analogi Korg Kingkorg, Access Virus, Prophet 8?

Najchętniej w miastach takich jak Wrocław, Poznań, ew Warszawa, Trójmiasto.

Do tej pory polecono mi djshop pod Wrocławiem (wybieram się tam jutro) i Megastore w Poznaniu

Pozdrawiam
Paweł ...
 


Fakt, też polecam Dj Shop w Bielanach pod Wrocławiem, ograłem tam sobie Novation Basstation 2 zaraz po premierze (nie kupiłem, bo jednak nie jestem przekonany do brzmienia).


W Poznaniu w zasadzie w każdym sklepi coś znajdziesz, ale żeby mieć pełen obraz musiałbyś oblecieć kilka ;) Zaleta: w Poznaniu wszystkie muzyczne salony są położone blisko siebie,na starym mieście,  w zasięgu spaceru - mam na myśli Music Store na Wielkiej, RnR na Woźnej (te dwa salony są dosłownie na sąsiadujących ulicach); Riff jest też niedaleko (na Zielonej). A nawet do Music Center na Chwaliszewo też można się przejść z laczka.


 Poza tymi miastami, polecam też Berlin i JustMusic.

Alternatywna muzyka elektorniczna.

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Duży salon muzyczny z instr. klawiszowymi

Post autor: richtig » wtorek 10 cze 2014, 21:10

Racja, Berlin całkiem niedaleko. Ale póki co obadam Poznań, dzięki za wkazówki! :)
www.myspace.com/pchelki

ODPOWIEDZ