Kursy

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Kataryniarz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 00:00

Kursy

Post autor: Kataryniarz » piątek 27 lut 2015, 22:30

Cześć,
szukam w internecie jakichś kursów, ale nie online czy na DVD. Chodzi mi o kursy po których dostaje się certyfikaty lub dyplomy. Np. z Elektroakustyki, Produkcji Muzycznej, Podstaw Elektroniki, czy Podstaw Eksploatacji Urządzeń.
Wiecie czy takie lub podobne kursy są gdzieś dostępne? Będę wdzięczny za linki do stronek z różnymi kursami. Z góry dzięki!
Pasjonat dźwięku :)

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Kursy

Post autor: laser777 » niedziela 01 mar 2015, 01:19

Są takie kursy i przeważnie są płatne.Ale urząd pracy czy jakiś fundusz unijny też może je finansować.
Też chciałem się kiedyś zapisać więc trochę tego znalazłem w necie

XalienX
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 28 lis 2006, 00:00

Re: Kursy

Post autor: XalienX » niedziela 01 mar 2015, 07:42

...Są takie kursy i przeważnie są płatne.Ale urząd pracy czy jakiś fundusz unijny też może je finansować.
Też chciałem się kiedyś zapisać więc trochę tego znalazłem w necie...

jakieś linki?

XalienX
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 28 lis 2006, 00:00

Re: Kursy

Post autor: XalienX » niedziela 01 mar 2015, 07:42

...Są takie kursy i przeważnie są płatne.Ale urząd pracy czy jakiś fundusz unijny też może je finansować.
Też chciałem się kiedyś zapisać więc trochę tego znalazłem w necie...

jakieś linki?

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Kursy

Post autor: laser777 » niedziela 01 mar 2015, 14:59


jakieś linki?...

http://www.eis.com.pl/pl/modules.php?name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=6&categories=Szko%B3y+i+kursy+realizacji+d%BCwi%EAku

sprawdźcie tutaj

a w ramach szkoleń finansowanych z unii też można się zapisać.

Na kurs realizacji dźwięku nie szedł bym dla samego dyplomu ale po to by pobawić się sprzętem.
Podstawy elektroniki miałem w szkole i to jest zwykły przedmiot taki jak fizyka który elektronika z ciebie nie robi.

Awatar użytkownika
Kataryniarz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 00:00

Re: Kursy

Post autor: Kataryniarz » niedziela 01 mar 2015, 19:21

...Dzięki za udział w dyskusji.


"Podstawy elektroniki miałem w szkole i to jest zwykły przedmiot taki jak fizyka który elektronika z ciebie nie robi...."

Wiem, to nie jest nawet moim celem. Chcę się dokształcić we własnym zakresie i tak jak napisałeś - pobawić się trochę sprzętem przy okazji. Zawsze warto wiedzieć więcej, więc poważnie zastanawiam się nad tego typu kursami. Interesuje mnie audio i chciałbym pogłębiać wiedzę, nawet tak dla samego siebie.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś linki to proszę wklejać, widać, że nie tylko ja się nad tym zastanawiałem.

...
Pasjonat dźwięku :)

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Kursy

Post autor: laser777 » poniedziałek 02 mar 2015, 11:04

Jak byś chciał otwierać studio w ramach działalności gospodarczej na którą bierzesz dotacje to sami wyślą cię na takie kursy.Czasem nie jest to konieczne ale jak jest dużo chętnych to kursy i środki własne są bardzo przydatne.Nie wiem czy jeszcze te bezzwrotne dotacje przyznają ale jak ja się starałem to tak właśnie było.Teraz dotacje mają zastąpić nisko oprocentowane pożyczki.
Jak sam dla siebie chcesz robić kursy tak jak mówisz to najbardziej wartościowy nie jest papier a właśnie te doświadczenie z profesjonalnego studia.Bo możesz porównać sobie swój sprzęt z tym najlepszym dzięki czemu łatwiej ci się będzie pracowało w domu.
Co do kursu z elektroniki też parę propozycji widziałem niektóre wydają mi się podejrzane ale przydał by mi się z tego dyblom.
Tyle że to najlepiej przyswaja się w parze z zajęciami praktycznymi(przynajmniej w moim przypadku tak było bo jakoś sama teoria do mnie nie docierała)

Awatar użytkownika
Kataryniarz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 00:00

Re: Kursy

Post autor: Kataryniarz » piątek 13 mar 2015, 00:11

Laser jak znajdę jakieś konkretne info czy linki to coś wrzucę, jak możesz Ty też wrzuć konkretne linki jak znajdziesz jakieś kursy.
Pasjonat dźwięku :)

ODPOWIEDZ