Strony z samplami

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
wihajster
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2012, 00:00

Strony z samplami

Post autor: wihajster » piątek 10 kwie 2015, 15:26

Dzieńdobry, witam, poszukuje tzn chciałbym żeby Państwo, którzy czytają ten post zaproponowali mi jakieś strony z samplami i samplepackami - dobre strony - do różego rodzju muzyki: muz. elektroniczna, hiphop, rock, altrock, techno i mu podobne i chciałbym  powidzieć ze ww samplepacki mile widzane byłyby gdyby były zorienrowane w określonych  pojedynczych utworach. Dzięki. 


wihajster
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2012, 00:00

Re: Strony z samplami

Post autor: wihajster » piątek 10 kwie 2015, 15:31

Wiem, zę podobne tematy o str. z samplami byly zakladane, ale obawiam sie że nie do końca temat wydal na świat plon odnośnie uzyskania odpowiedniego spisu stron adekwatnych. Dzięki 2.

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Strony z samplami

Post autor: Akton » piątek 10 kwie 2015, 21:27

Trochę tego jest: Native Instruments, East West, IK Multimedia, Spectrasonic ..... Wybór duży :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
PieTras!
Posty: 375
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 00:00

Re: Strony z samplami

Post autor: PieTras! » piątek 10 kwie 2015, 22:03

Zbyt szerokie pytanie. Jest tyle stylistyk i tyle "dedykowanych" paczek, że głowa mała. A każda paczka ma swoje kategorie (lepsze i gorsze)...

Pytaj o konkretną stylistykę, a najlepiej o kilka konkretnych utworów. To zawsze będzie wyzwaniem dla forumowiczów. 

Klawisze, kompozycja, produkcja... :)

wihajster
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2012, 00:00

Re: Strony z samplami

Post autor: wihajster » sobota 11 kwie 2015, 15:54

to ponawiam moją prośbbę względem Pietras! użutkownik- i poprosiłbym o jakieś oneshoty tekhaousowe tzn. jakaś dobra stronka, lub dwie, lub więcej;) D


ODPOWIEDZ