East West - SILK czy RA?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
stage
Posty: 95
Rejestracja: piątek 01 sie 2014, 00:00

Re: East West - SILK czy RA?

Post autor: stage » piątek 04 gru 2015, 05:09

...Poważnie? To byłaby bardzo ciekawa sprawa.
Ja czytałem swego czasu w regulamienie, że trzeba się zobligować do 12 miesięcznych opłat. Zerwanie umowy grozi jakąś karą pieniężną. 
Gdyby działało to w taki sposób, jak piszesz, to byłoby świetnie. Ale nie wiem, czy to nie brzmi zbyt kolorowo, czy East West coś takiego by proponował w ofercie. 
----------------------------------------------------------------------------
Piszę jak to u mnie było i jest :)
Wykupiłem na wrzesień subskrypcje (miesięczny plan) - w październiku zawiesiłem na miesiąc (jest taki przycisk w menu konta: "auto renewal on/off") i odpaliłem dopiero w listopadzie - żadnych kar nie było

"With our flexible Monthly Plan, you can pause your subscription at ANYTIME!
If you’re not working on any projects for a month, you can pause your
subscription and RESUME AT ANYTIME for no extra fee!"

Żeby aktywować ponownie konto w listopadzie musiałem znowu zakupić plan miesięczny. I to wszystko.
...
 




No rozumiem.


Znalazłem coś takiego:


http://en.audiofanzine.com/virtual-intrument-bundle/eastwest/composer/editorial/reviews/instruments-from-the-cloud.html


Jeśli dobrze to ogarniam, to za dopłatą 15$ można korzystać z takiego właśnie trybu. A w mniejszej cenie (29$) jest plan roczny.


To jeszcze dopytam, jak nalicza się cykl miesięczny? Od pierwszego, czy w momencie zakupu? Pewnie ta druga opcja.


Przez pierwszy rok można korzystać z wszystkim instrumentów, ale tak jak przeczytałem, to jest to forma promocji i po roku, w tej samej cenie jest już tylko siedem wybranych pakietów do dyspozycji. Dostęp do wszystkiego tylko w droższym pakiecie.


Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

Re: East West - SILK czy RA?

Post autor: Jarut » piątek 04 gru 2015, 09:53

No rozumiem.
Znalazłem coś takiego:
http://en.audiofanzine.com/virtual-intrument-bundle/eastwest/composer/editorial/reviews/instruments-from-the-cloud.html
Jeśli dobrze to ogarniam, to za dopłatą 15$ można korzystać z takiego właśnie trybu. A w mniejszej cenie (29$) jest plan roczny.
To jeszcze dopytam, jak nalicza się cykl miesięczny? Od pierwszego, czy w momencie zakupu? Pewnie ta druga opcja.
Przez pierwszy rok można korzystać z wszystkim instrumentów, ale tak jak przeczytałem, to jest to forma promocji i po roku, w tej samej cenie jest już tylko siedem wybranych pakietów do dyspozycji. Dostęp do wszystkiego tylko w droższym pakiecie....

--------------------------------------------------------------------------------------------

no nie, trochę mieszasz :) wszelkie informacje masz w FAQ na stronie http://www.soundsonline-europe.com/composercloud, zjedź na dół i tam poczytaj. Ten Twój link jest z czerwca a nowe warunki korzystania są od bodajże sierpnia - poczytaj ten FAQ - masz tam wszystkie niezbędne informacje.

ODPOWIEDZ