Pokój gracza

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
allegro3211
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2016, 00:00

Pokój gracza

Post autor: allegro3211 » poniedziałek 29 sie 2016, 10:11

witam.


mam pytanie o wyciszenie pokoju nastolatka, który często kożysta z skype. Za sicianą ma powstać cichy pokoik jego malutkiego brata. Jak sprawić by głośny nastolatek nie budził noworodka, i na pdwrót ;)


Czy powinnam zastosować jakieś wyciszenie na ścianie dzielącej te pokoje? Czy jedna ściana wystarczy, a możę tylko taczęść gdzie stoi komp.


pozdrawiam i czekam na sugestie.


Dodam, że sama uciekłam spać z tamtego pokoju do innego(salonu), gdzyż nie mogłam wytrzymać tych 'rozmów'- niestety więcej pokoi nie mam i młody musi zająć ten pokoik gospodarczy;)


tolaxx
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2018, 10:33

Re: Pokój gracza

Post autor: tolaxx » wtorek 24 kwie 2018, 10:34

Moim zdaniem świetnie sprawdzą się ścianki akustyczne, mogą wyciszyć pokój w znacznym stopniu :)

Udire40
Posty: 1
Rejestracja: środa 01 sie 2018, 13:26

Re: Pokój gracza

Post autor: Udire40 » środa 01 sie 2018, 13:58

Zawsze marzyłam o takim pomieszczeniu.

__

skuteczny krem na cellulit

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Pokój gracza

Post autor: Zbynia » piątek 10 sie 2018, 18:48

albo uciszyć nastolatka albo zbudować nową ścianę...
nastolatek rozmawia przez skype na słuchawkach?niech się nauczy rozmawiać z jedną słuchawką - ludzie którzy nie panują nad własnym głosem i używają dobrze izolujących słuchawek strasznie się wydzierają - szczególnie gdy do słuchawek nie jest podawany ich wokal z mikrofonu

podejrzewam że obecna to płyta karton-gips
czy tak?
tego się nie wygłuszy szczególnie gdy obecna jest słaba (cienkie ścianki w blokach z wielkiej płyty są puste)
Wewnętrzny plaster miodu to tylko wzmocnienie konstrukcyjne.
Sensowna ścianka to postawiona na profilu 75mm wypełniona wełną i obłożona dwustronnie podwójną płyta karton-gips
Należy również zadbać o wszelkie szczeliny które należy wypełnić masa elastyczną

ODPOWIEDZ