UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
RETS
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 13 gru 2016, 00:00

UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Post autor: RETS » wtorek 13 gru 2016, 22:01

Witam.Czy ktoś wie czy to będzie działać.Na niektórych stronach sprzedawców piszą że minimalny system to win 7 a na innych że xp.Ja mam xp i nie widzi mi urządzenia (kod 10).Driver się zainstalował.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Post autor: PWA » wtorek 13 gru 2016, 22:06

...Witam.Czy ktoś wie czy to będzie działać.Na niektórych stronach sprzedawców piszą że minimalny system to win 7 a na innych że xp.Ja mam xp i nie widzi mi urządzenia (kod 10).Driver się zainstalował....

A czy sprawdziłeś na stronach producenta? Tam wszystko jest dokładnie napisane... również to, kiedy interfejs powinien współpracować z XP.

RETS
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 13 gru 2016, 00:00

Re: UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Post autor: RETS » wtorek 13 gru 2016, 22:20

Nie znam dobrze angielskiego.Z tego co udało mi się zrozumieć to urządzenie nie ma drivera na xp.
Pytam fachowców bo nie jestem biegły w tych tematach.

Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Re: UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Post autor: Caroozo » wtorek 13 gru 2016, 22:38

Niestety nie ma dedykowanego sterownika pod Win XP. Wyższa szkoła jazdy to użycia sterownika od innego interfejsu Steinberga korzystającego z podobnych bebechów i zmiana ID urządzenia w pliku inf w celu oszukania instalatora. Jest to jednak zabawa nie dla każdego i szansa że zadziała jest dość niska. Dużo łatwiej uruchomić starsze urządzenie na nowszym OSie niż nowe na starszym. Tak więc skoro nie znasz kolego angielskiego, to odpowiedź jest niestety brutalna - nie zadziała pod XP. Radzę instalować Win7 albo zmienić interfejs.


RETS
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 13 gru 2016, 00:00

Re: UR 22 MKII czy zadziała na windows xp sp3

Post autor: RETS » wtorek 13 gru 2016, 23:21

Miałem nadzieję że jest jakaś szansa bo u mnie win 7 = zmiana komputera na inny bo ten co mam to dziadek.No ale cóż trzeba będzie to zrobić.
DZIĘKI za pomoc

ODPOWIEDZ