Wysyłanie plików przez net...

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
PoTinA
Posty: 92
Rejestracja: czwartek 25 wrz 2003, 00:00

Wysyłanie plików przez net...

Post autor: PoTinA » czwartek 27 lis 2003, 10:35

Czy ktos moze wie w jaki sposob mozna wyslac pliki typu wav,mp3 do kogos za oceanem przez internet ? Probowalem juz e-mailem i przez flash xp zamieszczjaac na ftpie ale to sie nie powiodlo. POMOZCIE please!!!!

Awatar użytkownika
yaniki
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: yaniki » czwartek 27 lis 2003, 10:40

...Czy ktos moze wie w jaki sposob mozna wyslac pliki typu wav,mp3 do kogos za oceanem przez internet ? Probowalem juz e-mailem i przez flash xp zamieszczjaac na ftpie ale to sie nie powiodlo. POMOZCIE please!!!! ...

**********************



Jeśli z jakiegoś powodu FTP nie wchodzi w gę to najlepiej założyć sobie konto na którymś darmowym serwisie udostępnijącym miejsce na przechowywanie plików on-line (np edysk.pl). Potem wystrarczy podać partnerowi naszą nazwę użytkownika i hasło - i już można korzystać z takiego serwisu do wymiany dużych plików.

Awatar użytkownika
yaniki
Posty: 488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: yaniki » czwartek 27 lis 2003, 10:41

przepraszam za literówki - "noc w plecy"

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: Ja-cek » czwartek 27 lis 2003, 10:44

Ja wysyłam normalnie emilem, basista mieszka ponad 100 km ode mnie i coby nie tracić czasu podsyłam mu demówki na skrzynkę, a że ma ograniczoną pojemność (bo darmowa skrzynka) to dzielę mu pliki na takie by weszły i osobnymi emilami ślę poszczególne części. Dzielę je w total commanderze, proste, może trochę rzemieślnicze, ale skuteczne.
www.surogat.pl

Awatar użytkownika
PoTinA
Posty: 92
Rejestracja: czwartek 25 wrz 2003, 00:00

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: PoTinA » czwartek 27 lis 2003, 11:04





Jeśli z jakiegoś powodu FTP nie wchodzi w gę to najlepiej założyć sobie konto na którymś darmowym serwisie udostępnijącym miejsce na przechowywanie plików on-line (np edysk.pl). Potem wystrarczy podać partnerowi naszą nazwę użytkownika i hasło - i już można korzystać z takiego serwisu do wymiany dużych plików....

**********************

No tak ale na edysk.pl trzeba placic 1zl za 1 mb albo miec konto w mbanku zeby zalozyc 100mb

Awatar użytkownika
PoTinA
Posty: 92
Rejestracja: czwartek 25 wrz 2003, 00:00

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: PoTinA » czwartek 27 lis 2003, 11:26

...e-dysk jest za freeco. Dobrze poczytaj.

...

**********************

no tak 25 mb ale ja mam wieksze pliki!!! pozdro

Gizmo
Posty: 149
Rejestracja: piątek 08 sie 2003, 00:00

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: Gizmo » czwartek 27 lis 2003, 12:26

......e-dysk jest za freeco. Dobrze poczytaj.

...

**********************

no tak 25 mb ale ja mam wieksze pliki!!! pozdro...

**********************

Witaj, to nagraj na płytkę i wyślij pocztą, albo załóż konto na komerycjnym serwerze. Nikt nie da Ci dużej ilości miejsca na darmowym serwerze bo jest to nieopłacalne, a dodatkowo generuje tylko niepotrzebny, z punktu biznesowego, zwiększony ruch na sieci. Inne rozwiązanie - a może spakuj plik np.: zip`em z podziałem na pliki po 25mb i wrzucaj po jednym na konto na e-dysku ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Velu
Posty: 420
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Wysyłanie plików przez net...

Post autor: Velu » czwartek 27 lis 2003, 13:20

można także metodą P2P np. KaZaA . Podpisujesz plik jako kasiaubasimalująkedkamislońce.wav Kolega szuka takiego pliku i ściąga. Taki śmieszny i nietypowy tytuł zapobiega przypadkowemu sciągnięciu pliku przez obce osoby :)

ODPOWIEDZ