Multiefekt VST do gitary akustycznej

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Multiefekt VST do gitary akustycznej

Post autor: tigergold » wtorek 13 lis 2018, 03:23

Znam zabawki VST do elektryków. Mam też hardware do akustyków. Ale software do akustyków?
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Multiefekt VST do gitary akustycznej

Post autor: tigergold » piątek 23 lis 2018, 07:10

Znalazłem Line6 POD Farm 2, który ma też emulację akustyka, ale jest to zabawka dla gitar elektrycznych. Wygląda na to, że nikt jeszcze takiego typowego emulatora/multiefektu do akustyków nie wydał (?).
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
acoto
Posty: 409
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:00

Re: Multiefekt VST do gitary akustycznej

Post autor: acoto » sobota 24 lis 2018, 10:13

do akustyków używa się kompresji, eq + reverb/delay, ewentualnie czasami chorus. Po co bawić się w budowanie kombajnu jeśli przeciętnie utalentowany realizator ukręci co chce nawet na darmowych wtykach. :?:

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Multiefekt VST do gitary akustycznej

Post autor: tigergold » wtorek 27 lis 2018, 02:09

Do symulacji pieców akustycznych, do symulacji użytych mikrofonu, do symulacji rodzaju pudła gitary, do symulacji strun, do symulacji ilości strun, do zabawy, do wszystkiego do czego są pluginy do elektryków, z tym, że do akustyków. Myślałem, że to jasne.
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

ODPOWIEDZ