zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 300zl

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
karpmat123
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2019, 12:39

zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 300zl

Post autor: karpmat123 » niedziela 01 wrz 2019, 12:41

witam zatrudnie kogos kto nagralby mi jak czyta tekst do mojego filmiku na youtube reklamujacego pewną strone. jest to okolo 10-12min czytania. place 300zl przelewem
Estimated reading time: 7 minutes, 53 seconds. Contains 1577 words - moze byc troche wiecej bo nalezy to czytac dosyc powoli i z emocjami
tekst jest po angielsku, ale moge rozpisać go tak jak sie wymawia wszystkie slowa

wymagania to :
-bycie płci męskiej
-mowienie z duzymi emocjami a nie monotonne (wiecej szczegolow po skontaktowaniu)
-mowienie wyraznie, poprawna wymowa wszystkich slow
-wysoka jakosc nagrania
-glos ma byc czysty bez zadnych mlasniec szelestow na slowach itp (inaczej nagralbym to sam..)
-glos tez musi byc odpowiedni dlatego przed podjeciem wspolpracy poprosze o nagranie 1 zdania i wyslanie mi go
i odrazu mowie ze nie wymagam jakiegos bajecznego glosu niewiadomo jakiego tylko chodzi mi o normalny glos (jak uslysze to powiem czy sie nadaje)
-obrobienie (redukcja szumow, wyczyszczenie ewentualnych halasow miedzy slowami itp... i mozna sie bawic ustawieniami do polepszania jakosci glosu) - ja dostaje gotowe nagranie do uzytku

nie jest potrzebne jakies studio nagraniowe (ja to nagrywalem mikrofonem na biurku NOVOC nc1 + pop filtr i jakosc byla dobra tylko mlasniecia itp na slowach)

jezeli duzo osob sie zglosi to bede musial wybrać tą ktorej glos najbardziej odpowiada moim potrzebom


wszystko dokladnie omowimy po skontaktowaniu się ze mną
proszę skontaktowac sie w wiadomosci prywatnej
jak wspolpraca będzie pomyślna bede kontaktowal sie z przyszlymi tego typu "zleceniami"
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 wrz 2019, 12:14 przez karpmat123, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
funkofil1
Posty: 146
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 00:00

Re: zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 100zl

Post autor: funkofil1 » niedziela 01 wrz 2019, 23:53

stówa?? za 10-12min materiału?

To musi być jakaś gruba jutubowa kampania reklamowa...

POWODZENIA!

karpmat123
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2019, 12:39

Re: zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 100zl

Post autor: karpmat123 » poniedziałek 02 wrz 2019, 12:14

juz zmienilem cene na 300

eRjakRadek
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 23:18

Re: zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 300zl

Post autor: eRjakRadek » czwartek 10 paź 2019, 23:22

Z przyjemnością się podejmę tego zlecenia jeśli jest nadal aktualne. Spełniam wszystkie wymagania toteż myślę że będę odpowiednią osobą, jeśli jesteś zainteresowany odezwij się w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
olga772
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 29 paź 2019, 09:05

Re: zatrudnie do nagrania czytania tekstu, place 300zl

Post autor: olga772 » wtorek 29 paź 2019, 09:24

Zlecenie jeszcze aktywne? Mam znajomego co by się chętnie spróbował :D Jeśli już ktoś się zgłosił i nagrał to można to gdzieś odsłuchać?

ODPOWIEDZ