Problemy z plikiem instalacyjnym silnika orkiestry Miroslav Philharmonic CE

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Traker
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 00:00

Problemy z plikiem instalacyjnym silnika orkiestry Miroslav Philharmonic CE

Post autor: Traker » środa 06 maja 2020, 18:24

Witam.Jak instalować orkiestrę Miroslav Philharmonic SE ,aby oczekiwanym wynikiem procedury instalacyjnej
było zainstalowanie typowego dla tego instrumentu silnika-interfejsu.
Podejmowane przeze mnie wielokrotne próby instalacji z użyciem plików instalacyjnych z konta IK Multimedia
prowadzą mnie zawsze w kierunku zainstalowanego wcześniej silnika Sample Tank 4 -tzn.w silniku Sample Tank
instaluje się "Sound Library Miroslav Philharmonic".
Po zwróceniu się z tym problemem do "Supportu IK Multimedia ograniczono się do skierowania mnie do instrukcji,
która nie pomogła mi w rozwiązaniu tego dylematu -"Gdzie jest oryginalny,prezentowany na stronie producenta
silnik tego pięknego instrumentu?" Oto jest pytanie.
Liczę,że Ci,którzy upodobali sobie ten instrument i dobrze go poznali pochylą się nad moim problemem.
Pozdrawiam
Andrzej
Tworzenie muzyki w komputerze-homerecording

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Problemy z plikiem instalacyjnym silnika orkiestry Miroslav Philharmonic CE

Post autor: PWA » czwartek 07 maja 2020, 23:21

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, że plik instalacyjny prowadzi Cię do SampleTank. Miroslav składa się z pliku instalacyjnego aplikacji oraz plików instalacyjnych bibliotek, które doinstalowujesz po instalacji aplikacji. W trakcie instalacji określasz ścieżkę do folderu, w którym będą składowane biblioteki i standardowo jest to ścieżka, w której znajdują się biblioteki SampleTank. Wynika to z faktu, że instrumenty z Miroslava są wtedy dostępne zarówno we właściwej aplikacji MP, jak również z poziomu SampleTank. W MP niestety można zdefiniować tylko jedną ścieżkę, w której zainstalowane są biblioteki, ale w ST4 można dodać dowolną ich ilość.
Instalowałem niedawno pełną wersję MP2 i nie miałem z tym żadnych problemów. Wszystko działa poprawnie tzn. mam aplikację Miroslav Philharmonic, która widzi wszystkie instrumenty, jak również mogę na nich grać z poziomu SampleTank używając jej silnika. Biblioteki są zainstalowane w folderach SampleTank.

Awatar użytkownika
Traker
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 00:00

Re: Problemy z plikiem instalacyjnym silnika orkiestry Miroslav Philharmonic CE

Post autor: Traker » sobota 09 maja 2020, 09:03

Witam.Brakiem zrozumienia dla moich poczynań w instalacji Miroslav Philharmonic skierowałeś mnie na ścieżkę
analizy poszczególnych działań "krok po kroku" i jest oczekiwany rezultat - silnik orkiestry wraz z "sound library".

Dzięki za inspirujący trop.

Pozdrawiam
Andrzej
Tworzenie muzyki w komputerze-homerecording

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Problemy z plikiem instalacyjnym silnika orkiestry Miroslav Philharmonic CE

Post autor: PWA » sobota 09 maja 2020, 15:55

No i to jest najważniejsze!... że wszystko działa poprawnie ;-)

ODPOWIEDZ