SSD 5.5. Steven Slate Drums - Problem z instalacją.

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
johni123
Posty: 1
Rejestracja: sobota 07 lis 2020, 13:28

SSD 5.5. Steven Slate Drums - Problem z instalacją.

Post autor: johni123 » sobota 07 lis 2020, 17:26

Witam wszystkich !!!
Problem dotyczy nowo zakupionej wersji SSD 5.5.Program instaluje się ze strony producenta do bliżej nieokreślonych folderów ( oczywiście mogę je wybrać lecz generalnie to program powinien sam wybrać foldery do instalacji )Wszystko przebiega ok na końcu strona komunikuje że jest SUMMERY -czyli rozumiem że produkt jest zainstalowany na moim komputerze.Następnie trzeba w ściągniętym menadżerze ze strony ilok wpisać kod licencyjny i generalnie powinno być po robocie ale... Cubase 10 pro nie widzi SSD 5.5 w zakładce instrumenty - nigdzie nie ma śladu że takowy program się zainstalował ani w panelu sterowania - dodaj usuń programy - nie widać ssd 5.5 i nic z tego nie rozumiem. Moje pytanie jest następujące :
1 Czy należy wykupić tzw pendriva z kodem licencji ilok ze strony ilok z zakładki Buy ( u góry po prawej na stronie) i poprzez włożenie go do kompa w usb aktywować program SSD ? - czy jednak moja licencja skoro pokazuje mi w menadżerze ilok na kompie że jest - jest wystarczająca ? ( chciałbym zaznaczyć że wtyczki z licencją ilok działają bez problemu )
2 plik ssd dll także próbowałem wkładać do różnych folderów vst plgin itp i nic cubas nic nie widzi
3 może ktoś instalował już ten program i wie cóż takiego robię nie tak bo w sumie nie pamiętam aby taka kicha była z jakimkolwiek innym programem przy instalacji .
4 mam wrażenie że program po prostu nie instaluje się a ja ściągam tylko biblotekę brzmień jakbym kupił jakieś rozszerzenie
Pozdrawiam i proszę o odpowiedz kogoś kto się na tym zna.

ODPOWIEDZ