Code 61

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
volinuzo
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 10 cze 2021, 04:26

Code 61

Post autor: volinuzo » czwartek 10 cze 2021, 04:28

Gdy zrobiło się późno, Joe i Kathy przeprosili mnie, mówiąc mi, że są zmęczeni i muszą iść spać, ponieważ jutro jest dzień roboczy. W drodze do swojego pokoju Kathy poprosiła córkę, aby pokazała mi, który pokój będzie mój podczas mojej wizyty. Tiffany poprosiła mnie, żebym poszła za nią i zabrała mnie do pokoju gościnnego, który znajdował się na przeciwległym końcu głównej sypialni, ale naprzeciwko jej sypialni. Kiedy upuściłam torbę na podłogę i zaczęłam się rozpakowywać, Tiffany przeprosiła, mówiąc, że chce wziąć prysznic. „Bez szczytów”. powiedziała z zalotnym uśmiechem, wychodząc https://livesex.bar

Byłem trochę zmęczony i położyłem się na łóżku, czekając, aż skończy brać prysznic, kiedy nagle obudziła mnie Tiffany, mówiąca, że ​​prysznic jest gotowy. Patrzyłem na nią przez chwilę, nie będąc w stanie zarejestrować tego, co mi powiedziała. Obudziłem się i zobaczyłem królową piękności stojącą w moich drzwiach, owiniętą tylko ręcznikiem, który podkreślał jej duże sterczące cycki i ledwo zszedł poniżej skarbu między jej nogami. Jej głowa była również owinięta ręcznikiem. Zawsze uwielbiałam patrzeć na świeżo umyte kobiety owinięte tylko ręcznikiem, wiedząc, że pod ręcznikiem są zupełnie nagie. Kiedy byłam dzieckiem, uwielbiałam patrzeć, jak moja mama lub siostra wychodzą z łazienki po prysznicu owinięte tylko ręcznikiem. Mój Boże, byłem małym zboczeńcem już jako mały chłopiec.

„Czy wszystko w porządku, wujku Billy?” – spytała Tiffany, zanim się otrząsnęłam i powiedziałam, że tak. Zawsze nazywała mnie wujkiem, odkąd była małą dziewczynką. Zawsze uważałam, że to urocze, że tak mnie nazwała, ale sposób, w jaki wyglądała i sposób, w jaki mówiła „wujek Billy”, teraz brzmiał tak cholernie seksownie. „Przepraszam kochanie, chyba zasnąłem”.

„Cóż, prysznic jest cały twój” powiedziała, odwracając się i odchodząc. Jej długie, gładkie nogi wyglądały tak cholernie dobrze. Podziwiałem ich, kiedy byliśmy na basenie wcześniej tego dnia, ale teraz wyglądała tak cholernie dobrze, wiedząc, że jej nagi tyłek jest tuż pod ręcznikiem. Weszła do swojego pokoju i odwróciła się, aby na mnie spojrzeć z lekkim uśmiechem na twarzy, gdy zamykała drzwi. Miała porozumiewawczy wyraz twarzy. Wyglądała gorąco i wiedziała, że ​​ją sprawdzam.

Następnego ranka, kiedy wstałem, Joe i Kathy zniknęli. Byłam na wakacjach i nie planowałam wczesnego wstawania. Zszedłem na dół i do kuchni z misją znalezienia kawy. To tam znalazłem Tiffany stojącą przy ladzie, czekającą, aż kawa się skończy, zanim poda sobie filiżankę. Życzyła mi dobrego poranka i ucałowała mnie w policzek. W tej wymianie nie było nic niewinnego. Owinęła ramiona wokół mojej szyi i przycisnęła swoje sterczące cycki bez stanika do mojej piersi, kiedy mnie pocałowała. Najlepszą częścią tego była obcisła koszulka od piżamy Hello Kitty, którą miała na sobie, pokazując jej sztywne sutki i obcisłe spodenki od piżamy, które ledwo zakrywały jej dojrzały tyłek https://sexchat.bar

Kazała mi usiąść i powiedzieć, że poda mi kawę. Potem schyliła się i otworzyła drzwi szafki, szukając czegoś. Nie byłem pewien, co się dzieje. Czy flirtowała ze mną, czy naprawdę czegoś szukała. Kiedy pochyliła się, by poszukać tego, czego szukała, jej szorty podjechały jej po tyłku i potwierdziłem, że ma na sobie różową koronkową bieliznę, która zakrywała tylko połowę jej pośladków. Jej ciasny nastoletni tyłek wyglądał tak gładko, że kusiło mnie, by sięgnąć i pogłaskać jej tyłek. Czy celowo mnie dokuczała? Byłem w wieku jej taty.

Po skończeniu naszej kawy i tostu zaprosiłem ją, żeby ze mną poszła. Wyjaśniłem, że minęło trochę czasu, odkąd ostatnio byłem w mieście i chciałem po prostu pojeździć, żeby zobaczyć stare miasto. Zerwała się i powiedziała, żebym dał jej pół godziny na przygotowanie. To też dało mi czas na ubieranie się. Godzinę później byliśmy już za drzwiami i rozpoczęliśmy naszą przygodę.

Przejechaliśmy obok liceum. Drzewa stały się wyższe, a krzaki szersze, ale wyglądało to tak samo, jak podczas mojej ostatniej wizyty. Cała jazda była bardzo rozpraszająca. Biała spódnica, którą miała na sobie, sprawiała, że ​​traciłem skupienie na drodze. Kiedy po raz pierwszy wyszła ze swojej sypialni, pomyślałem, że jej nogi wyglądają spektakularnie w spódnicy, ale nie zastanawiałem się nad długością. Kiedy odjechaliśmy, ta spódnica wydawała się coraz krótsza i coraz krótsza, ukazując coraz więcej jej jedwabiście gładkich ud. Czy naprawdę nie zdawała sobie sprawy, co robi? Mógłbym przysiąc, że widziałem kawałek jej majtek, kiedy spojrzałem w dół na jej uda.

Skończyło się na tym, że zatrzymaliśmy się na lunch w restauracji, która była w mieście od zawsze. Jedzenie było wspaniałe i zawsze było moim ulubionym dorastaniem. Usiedliśmy i zamówiliśmy jedzenie. Usiadłem naprzeciwko niej w budce, delektując się moją colą, czekając na nasze jedzenie, kiedy poczułem, jak stopa Tiffany ociera się o moje nogi. Drażniono mnie wystarczająco i musiałem się z nią skonfrontować https://sexcam.bar

„Czy zawsze tak flirtujesz ze wszystkimi przyjaciółmi swojego taty, czy to tylko ja?”

"Co? O czym mówisz?" zapytała z udawanym zszokowanym wyrazem twarzy, jakbym oskarżył ją o zamordowanie kogoś.

ODPOWIEDZ