Subskrypcja ComposerCloud

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
nekakuto
Posty: 1
Rejestracja: sobota 07 sie 2021, 08:13

Subskrypcja ComposerCloud

Post autor: nekakuto » sobota 07 sie 2021, 09:15

Była godzina piętnasta w piątek i nie mogłem się doczekać powrotu do domu. To był długi tydzień i byłam gotowa na rozpoczęcie weekendu. Kiedy w końcu nadeszła godzina 17, złapałem klucze i praktycznie wybiegłem za drzwi. Zwykle wychodzę z biura jako jeden z ostatnich, niezależnie od tego, jaki jest dzień, ale dzisiaj był dla mnie wyjątkowy dzień. W końcu wróciłem do domu, podszedłem do lodówki, złapałem piwo i udałem się do mojej sypialni.
https://bigboobs.love/
Kiedy wszedłem, Tiffany leżała na moim łóżku. Kiedy zapytała mnie, w co powinna się ubrać, powiedziałem jej, żeby mnie zaskoczyła. Była ubrana w klasyczny, szkolny mundurek w kratę, z rozpiętą białą bluzką, która ledwo zakrywała jej piersi w kształcie litery C, i napięty brzuszek wystawiony na widok, dla mojej przyjemności oglądania. Jej nogi były ugięte w kolanach białymi nylonami sięgającymi ud, które sięgały i sięgały jej do kolan, zakrywając jej idealne, długie nogi. Najseksowniejszą częścią była jej spódnica w kratę, która strategicznie zakrywała jej uroczą małą cipkę. Cały strój nie był kostiumem, to był jej mundurek szkolny.
https://bigtits.bar/
Na twarzy miała zalotny uśmiech. "Cześć. Wiem, jak bardzo lubisz molestować niewinne dziewczynki, więc pomyślałem, że zostanę w mundurku. Czy to cię stwardniało, ty pieprzony zboczeńcu? Zwolniła uniosła spódnicę, aby pokazać mi swoje koronkowe białe majtki, które osobiście kupiłam i wysłałam jej około tydzień temu. Lubiła zachowywać się wobec mnie jak dziwka, ponieważ to był jej sposób na nakłonienie mnie do traktowania jej jak dziwki, tak samo jak robiłem to, kiedy ją pierwszy raz pieprzyłem.

Pozwól mi zacząć od początku i nie wyprzedzaj siebie.

Moja żona i ja niedawno się rozwiedliśmy. To nie było miłe, że zdradziła mnie z mężem swojej najlepszej przyjaciółki. Na szczęście nigdy nie mieliśmy własnych dzieci. Miała dwoje dzieci przed naszym małżeństwem, które prawdopodobnie ucierpiały najbardziej. Nazywali mnie tatusiem, ale teraz nie mogłem ich zobaczyć. Nie trzeba dodawać, że nie byłem w najlepszym humorze. Jednak w związku ze zbliżającym się zjazdem liceum było to dokładnie to, czego potrzebowałem i nie mogłem się doczekać.
https://hugetits.me/
Umówiłam się z moim kumplem Joe, że zostanie w ich domu. On i jego żona Kathy byli ukochanymi z liceum i wszyscy byliśmy dobrymi przyjaciółmi w szkole średniej i utrzymujemy naszą przyjaźń do dziś. Chociaż nie byłem w mieście przez ostatnie dwa lata, ponieważ moi rodzice sprzedali swoje mieszkanie i przenieśli się do cieplejszego stanu, więc nie odwiedziłem go na zawsze.

Chcąc nie spieszyć się z wyjazdem, zaplanowałem przyjazd w środę. Po spotkaniu bez gospodarza w piątek wieczorem przed właściwą wielką imprezą pomyślałem, że środa i czwartek dadzą mi czas na przejażdżkę po mieście, aby zobaczyć wszystkie zmiany. Poza tym Joe dobrze sobie poradził z wielkim pięknym domem i dużym basenem z tyłu, z którego planowałem skorzystać.

Podróż trwała 3 godziny, więc w środę wystartowałem późnym rankiem, planując zbliżyć się do lunchu. Joe powiedział mi, że wezmą dzień z pracy, czekając na mnie z zimnym piwem i gotując steki i hamburgery na grillu przy basenie. Niestety, musiałby pracować przez resztę tygodnia.

Kiedy w końcu przybyłem, udałem się na podwórko, pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem, były trzy wspaniałe młode panie leżące na szezlongach. Byli młodzi z ciasnymi ciałami i pięknymi cyckami. Dałam się poznać, gdy wyszłam za drzwi i od razu zobaczyłam Joe przy grillu z Kathy siedzącą pod parasolem i delektującą się kieliszkiem wina podczas gry na swoim telefonie. Joe szybko do mnie zadzwonił i przytuliliśmy się, a Kathy podeszła, żeby się przywitać. Ona też wyglądała cholernie dobrze w swoim własnym niebieskim bikini.

Mała historia o tych dwóch. Zaczęli spotykać się na początku naszego roku juniorów i będąc realistami, zerwali, kiedy oboje wyjechali do college'u po ukończeniu studiów. Szli w dwóch różnych kierunkach i czuli, że utrzymanie związku będzie zbyt trudne. Pozostali przyjaciółmi przez cały czas i ostatecznie wrócili do siebie kilka lat po ukończeniu college'u.

Joe nigdy nie wiedział, że latem drugiego roku wróciłem do domu, aby spędzić lato w mieście. Kathy i ja poszliśmy na drinka i skończyliśmy się sczepiać. Spędziliśmy całe lato pracując, imprezując i pieprząc się, ale nigdy nie byliśmy oficjalną parą. Pod koniec lata zakończyliśmy lato z hukiem, po czym wróciliśmy do naszych szkół.

Teraz byliśmy tu 20 lat po maturze. Pobrali się i mieli piękną córkę. Spośród trzech dziewczyn leżących przy basenie, Tiffany, ta z największymi cyckami i najgorętszym ciałem, była ich córką.

Po przytuleniu mnie zadzwoniła do Tiffany, żeby przyszła się przywitać, jednocześnie przedstawiając mnie swoim przyjaciołom. Jedna z dziewczyn przekazała mi raz jeszcze, co, jak przypuszczałem, przegapiła Kathy. Kiedy Tiffany wstała z krzesła i musiałem wypić łyk piwa, zanim powiedziałem coś, co wpędziłoby mnie w kłopoty. To było niesamowite, jaką różnicę mogą zrobić dwa lata.

Kiedy byłem tam ostatnio, mała Tiffany była po prostu sta
Ostatnio zmieniony niedziela 10 paź 2021, 08:06 przez nekakuto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Subskrypcja ComposerCloud

Post autor: PWA » sobota 07 sie 2021, 11:05

Z tego, co widzę, to akceptują płatności kilkoma kartami + PayPal. Oczywiście jeżeli wybierzesz płatność kartą, musisz podać im dane karty, więc PayPal jest chyba bezpieczniejszym narzędziem. Płatność jest automatycznie odnawiana co miesiąc, chyba że odznaczysz na swoim koncie automatyczne odnawianie.
Nie wiem, czy jest osobna opcja w koncie na zawieszenie subskrypcji, ale odznaczenie automatycznego odnawiania w zasadzie równa się tej funkcjonalności. Myślę, że jeżeli będziesz chciał wrócić, to wystarczy zaznaczyć ponownie tę opcję. Niestety nie jest to nigdzie opisane, więc może warto zapytać ich przed zakupem.
Należy pamiętać też o kilku sprawach:
- masz możliwość zainstalowania instrumentów tylko na 1 komputerze i wymaga to konta i zainstalowanej aplikacji iLok, chyba że masz gwizdek iLok2, wtedy licencja może być umieszczona na nim i nie jest związana z konkretnym komputerem.
- w przypadku niektórych instrumentów typu fortepian w wersji Platinum lub Orkiestra Symfoniczna, ich "waga" jest spora... pomiędzy 200 a 300GB, więc download może trochę potrwać... wszystko zależy od jakości połączenia internetowego, jakim dysponujesz.
- w momencie rezygnacji z subskrypcji instrumenty przestają działać. Ważne jest, aby przed rezygnacją wszystkie ścieżki MIDI z ich instrumentami zrenderować w projekcie do ścieżek audio. W przeciwnym wypadku stracisz je do momentu odnowienia subskrypcji.
Poniżej link do ich T&C
http://www.soundsonline.com/static/east ... tions.html

ODPOWIEDZ