Jaką książkę polecicie?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
przemo_ek
Posty: 13
Rejestracja: środa 25 lut 2004, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: przemo_ek » czwartek 26 lut 2004, 10:33

chodzilo mi o wtyczki WAVES :) dopiero teraz zauwazylem ze zle zem napisałem :) huhu ps. admin - handel na forum jest zabroniony ?

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: Redakcja » czwartek 26 lut 2004, 10:59

...chodzilo mi o wtyczki WAVES :)



Gdyby Twoja obecność nie sprowadzała się tylko do lektury naszego Forum na pewno zauważyłbyś ten artykuł:

www.eis.com.pl/virtual/article.php?sid=743



...ps. admin - handel na forum jest zabroniony?...



Jak wyżej, tylko w odniesieniu do lektury regulaminu forum.


[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Awatar użytkownika
shearly
Posty: 228
Rejestracja: piątek 12 lip 2002, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: shearly » czwartek 26 lut 2004, 14:30

...Aha jeszcze jedno:

http://www.techniczna.com.pl/default.asp?isbn=83-7010-156-9

sam ją z tamtąd zamawiałem.

**********************

...wszystko pięknie,ale tej książki już tam nie ma...ostatnio byłem w krakowie-kumpel kupił dwa ostatnie egzemplarze...ale nie dla mnie...;(...powiedzcie,gdzie mogę to znaleźć?Pożądam tej książki...
...phi...

Awatar użytkownika
przemo_ek
Posty: 13
Rejestracja: środa 25 lut 2004, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: przemo_ek » piątek 27 lut 2004, 00:59

nie ma jakiejś polskiej pozycji o jakimś zestawe wtyczek ? czy cos w tych klimatach ?

Awatar użytkownika
Token_Ring
Posty: 113
Rejestracja: piątek 06 wrz 2002, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: Token_Ring » piątek 27 lut 2004, 01:12

...nie ma jakiejś polskiej pozycji o jakimś zestawe wtyczek ? czy cos w tych klimatach ?...

**********************



Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Admin nie zaproponuje Przemowi archiwalnych nrów EiS z artykułami Jana Blewa, w których ten temat był już poruszany (w stopniu, w jakim początkującemu powinien wystarczyć), tylko wyciął mojego wcześniejszego posta

Jestem pracownikiem jednego z największych polskich sklepów internetowych w branży fongraficznej na etacie administratora baz danych. Oprócz tego młodym adeptem sztuki dziennikarskiej, a hobbystycznie także gitarzystą. Niegdyś prenumeratorem EiS, dziś oka

Awatar użytkownika
Token_Ring
Posty: 113
Rejestracja: piątek 06 wrz 2002, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: Token_Ring » piątek 27 lut 2004, 01:19



No tak. Naturalnie jeszcze "Cyfrowe przetwarzanie dźwięku" autorstwa Marka Korbeckiego, ale ten tytuł prawdopodobnie również jest już wyprzedany. No to już nie wiem.

Jestem pracownikiem jednego z największych polskich sklepów internetowych w branży fongraficznej na etacie administratora baz danych. Oprócz tego młodym adeptem sztuki dziennikarskiej, a hobbystycznie także gitarzystą. Niegdyś prenumeratorem EiS, dziś oka

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: Redakcja » piątek 27 lut 2004, 11:32

....Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Admin nie zaproponuje Przemowi archiwalnych nrów EiS z artykułami Jana Blewa, w których ten temat był już poruszany (w stopniu, w jakim początkującemu powinien wystarczyć...



Cóż, pytanie było o książki. Ze zdobyciem archiwalnych numerów EiS z tamtego okresu będą problemy.



Okazuje się, że na naszym rynku ukazały się także inne pozycje, nazwijmy je niszowe. Dzięki uprzejmości jednego z naszych forumowiczów mam właśnie przed sobą "PC a Tworzenie Muzyki". Autorami są David M. Rubin i Tim Tully. Przekładu dokonali: Maciej Kwiatkowski, Adam Łagodziński i Justyna Michalak. Książkę wydano w 1994r. nakładem wydawnictwa PLJ. Do książki dołączono dyskietkę.



Powiem jedno; w tamtych latach dałbym sporo aby ją mieć, dziś czytam ją z pewną nostalgią. A może wydano także inne pozycje?
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Awatar użytkownika
przemo_ek
Posty: 13
Rejestracja: środa 25 lut 2004, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: przemo_ek » piątek 27 lut 2004, 18:58

......nie ma jakiejś polskiej pozycji o jakimś zestawe wtyczek ? czy cos w tych klimatach ?...

**********************



Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Admin nie zaproponuje Przemowi archiwalnych nrów EiS z artykułami Jana Blewa, w których ten temat był już poruszany (w stopniu, w jakim początkującemu powinien wystarczyć), tylko wyciął mojego wcześniejszego posta

...

**********************

stykneło by :) moze ma ktos na sprzedanie ? czy cos....

Awatar użytkownika
przemo_ek
Posty: 13
Rejestracja: środa 25 lut 2004, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: przemo_ek » piątek 27 lut 2004, 19:00

eee za stara :)




[Post edytowany przez Admina w dniu 28/02/2004]

Awatar użytkownika
tadtadtad12
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 18 sie 2011, 00:00

Re: Jaką książkę polecicie?

Post autor: tadtadtad12 » poniedziałek 26 cze 2017, 23:38

Ktoś słyszał o książkach z akustyki, np. takie.
Ma ktoś do oddania ;)
http://www.eis.com.pl/pl/modules.php?op=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=9243&forum=19
z forum eis
Interesują mnie dziedziny MUZYKA, PSYCHOLOGIA i DZIEWCZYNY ;-)

ODPOWIEDZ