Legalne oprogramowanie

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
dwaku
Posty: 72
Rejestracja: środa 24 lis 2004, 00:00

Legalne oprogramowanie

Post autor: dwaku » środa 16 lut 2005, 16:26

Chcę zakupić legalne oprogramowanie:



-cubase se

-fruity loops 5

-sound forge

-reason



1 pytanie: najlepszy, tańszy sklep z wyżej wymienionymi



2.są różne wersje fruity 5, ceny od 400 do 800pln, czym one się różnią dokładnie?



3.sound forge, chciałbym 5.0 ale gdzie można kupic taki oryginalny, 7.0 kosztuje ponad 2000 wiec odpada, a wersja audio studio za 500 pln nie ma pluginów (compresor, normalizer itp zajebistych)... moze 6.0 nie jest drogi?



4.reason. kiedy bedzie dostepna 3.0? obecnie 2.5 stoi 1800 i sie zastanawiam czy kupowac, bo moze po wejsciu 3.0, 2.5 bedzie kosztowal 1000 a 3.0 1800pln?





Za pomoc dzieki.

Awatar użytkownika
Helmer
Posty: 296
Rejestracja: poniedziałek 26 sie 2002, 00:00

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: Helmer » środa 16 lut 2005, 16:45



1 pytanie: najlepszy, tańszy sklep z wyżej wymienionymi



Audio Factory (www.audiofactory.pl)



2.są różne wersje fruity 5, ceny od 400 do 800pln, czym one się różnią dokładnie?



Ceny sa od 230 PLN do 750 PLN. Roznice mozna znalezc na stronie dystrybutora (powyzej) jak i producenta (www.fruityloops.com)



3.sound forge, chciałbym 5.0 ale gdzie można kupic taki oryginalny, 7.0 kosztuje ponad 2000 wiec odpada, a wersja audio studio za 500 pln nie ma pluginów (compresor, normalizer itp zajebistych)... moze 6.0 nie jest drogi?



Chyba nie kupisz juz starszej wersji, byc moze na rynku wtornym, jesli licencja na to pozwala. Przygotuj sie raczej do nabycia wersji najnowszej.



4.reason. kiedy bedzie dostepna 3.0? obecnie 2.5 stoi 1800 i sie zastanawiam czy kupowac, bo moze po wejsciu 3.0, 2.5 bedzie kosztowal 1000 a 3.0 1800pln?



Nie bedzie tak, jak myslisz. Producenci wycofuja stare wersje i wprowadzaja nowe w ich miejsce. W momencie, gdy wyjdzie 3.0, nie bedzie juz 2.5 w sprzedazy. Obecnie mozesz kupic wersje 2.5 w cenie 1150 PLN brutto (promo w AF).



Uffff......

Awatar użytkownika
alius
Posty: 364
Rejestracja: wtorek 30 mar 2004, 00:00

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: alius » środa 16 lut 2005, 17:04

A nie możesz zamiast tych paru pozycji, które w wielu przypadkach są względem siebie komplementarne, wybrać coś w wersji "max"?

Awatar użytkownika
mysza
Posty: 342
Rejestracja: sobota 05 paź 2002, 00:00

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: mysza » środa 16 lut 2005, 18:54

Dlaczego akurat chcesz kupić taki zestaw?Przemyślaleś tak poważny zakup?Dokladnie wiesz czego potrzebujesz?Sorry za moje pytania, ale opisz czego oczekujesz(potrzebujesz), a może znajdzie sie inne rozwiązanie... Na marginesie: planowna cena Reason 3 to 1975 PLN
[addsig]
-->play your reason system<--

Awatar użytkownika
przemal
Posty: 179
Rejestracja: piątek 28 cze 2002, 00:00

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: przemal » czwartek 17 lut 2005, 01:33

a może zrezygnować z któregoś z pary reason - fruity? bo to dość podobne programy, nie bardzo widzę sens używania obydwu
Jestem absolwentem ASP w Krakowie, a więc jestem z innej branży :) Tworzenie muzyki traktuję jako hobby (bardzo ważne dla mnie hobby!).

Awatar użytkownika
djx76
Posty: 257
Rejestracja: czwartek 13 mar 2003, 00:00

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: djx76 » czwartek 17 lut 2005, 01:41

...a może zrezygnować z któregoś z pary reason - fruity? bo to dość podobne programy, nie bardzo widzę sens używania obydwu...

**********************

dokładnie-racja - to trochę błędne posunięcie.a może najpierw potestuj - chyba że już to zrobiłeś.............pozdr.

Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu-następnie pokona doświadczeniem :)

stefanheisl
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 10 sty 2023, 08:43

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: stefanheisl » wtorek 24 sty 2023, 09:14

Cześć!

Czy na pewno chcesz uzyskać ten konkretny zestaw oprogramowania prawnego? To naprawdę drogie...Ale kupowanie podróbki jest również niebezpieczne.

Możesz napotkać oszustów i stracić pieniądze. Być może możesz wypróbować inne programy.

Na przykład poleciłbym Andersena. Andersen świadczy usługi tworzenia oprogramowania prawnego, które są niezawodne i opłacalne.

Będę zadowolony, jeśli posłuchasz mojej rady i rozważysz tę opcję.

Wszystkiego dobrego!

angelarkafts
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2023, 08:49

Re: Legalne oprogramowanie

Post autor: angelarkafts » wtorek 24 sty 2023, 09:16

stefanheisl pisze:
wtorek 24 sty 2023, 09:14
Cześć!

Czy na pewno chcesz uzyskać ten konkretny zestaw oprogramowania prawnego? To naprawdę drogie...Ale kupowanie podróbki jest również niebezpieczne.

Możesz napotkać oszustów i stracić pieniądze. Być może możesz wypróbować inne programy.

Na przykład poleciłbym Andersena. Andersen świadczy usługi tworzenia oprogramowania prawnego, które są niezawodne i opłacalne.

Będę zadowolony, jeśli posłuchasz mojej rady i rozważysz tę opcję.

Wszystkiego dobrego!
Nie wiem, czy autor zobaczy ten post po tak długim czasie...Ale na pewno posłucham twojej rady i rozważę tę firmę jako dostawcę :)

ODPOWIEDZ