Studia zaoczne

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
iksik
Posty: 43
Rejestracja: czwartek 06 lis 2003, 00:00

Studia zaoczne

Post autor: iksik » poniedziałek 01 sie 2005, 13:18

Witam,

Zdaje sobie sprawę ze ten temat wypływa na tym forum co jakiś czas, ale nie udało mi się znaleźć nic w archiwum postów.

Wiec pytam...:

Gdzie najlepiej zacząć studia zaoczne na kierunkach związanych z realizacją dźwięku?

Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi!

Natomiast wszystkich tych którzy nie mają nic do powiedzenia proszę o zachowanie milczenia...


Fant
Posty: 241
Rejestracja: piątek 01 sie 2003, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: Fant » poniedziałek 01 sie 2005, 13:21

FAQ
[addsig]
from one source all things depend....

Awatar użytkownika
somebody-someone
Posty: 174
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: somebody-someone » poniedziałek 01 sie 2005, 13:25

Ostatnio dostałem ulotkę Artystycznych szkół policealnych. W ich ofercie jest także 2-letnie studium Realizacji dźwięku za 290,- miesięcznie. Studium dostępne w Poznaniu i Wrocławiu. Nie wiem czy nie jest to jakieś badziewie, ale sam myślałem żeby za rok zacząć taki studium. Jeśli ktoś testował to już na swojej skórze to chętnie wysłucham opinii. Wgląd on-line do oferty: www.szkolyartystyczne.pl



Przy okazji tematu: czy ktoś miał kontakt ze szkołą z Amsterdamu w której uczył Filip Różański (EiS 07/2005). Jestem bardzo zainteresowany wszelkimi opiniami i informacjami (np. koszty studiowania, rekrutacja) na jej temat i będę wdzięczny za jakiś kontakt...
..:: Dobra muzyka to koincydencja wielu zbiorów zawierających jedynie dobre pierwiastki ::..

luk_s
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2003, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: luk_s » poniedziałek 01 sie 2005, 20:26

...Witam,

Zdaje sobie sprawę ze ten temat wypływa na tym forum co jakiś czas, ale nie udało mi się znaleźć nic w archiwum postów.

Wiec pytam...:

Gdzie najlepiej zacząć studia zaoczne na kierunkach związanych z realizacją dźwięku?

Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi!

Natomiast wszystkich tych którzy nie mają nic do powiedzenia proszę o zachowanie milczenia...

...

**********************

Katowice - akademia muzyczna/wydział jazzu, realizacja nagłośnienia. # letnie licencjackie studia przygotowujące do kręcenia koncertów i pośrednio do pracy studyjnej. Od przyszłego roku akademickiego startuje 2-letnie uzupełniające magisterskie - realizacja studyjna. Koszt : 3000zł za semestr
Student realizacji nagłośnienia, gitarzysta, pasjonat muzyki, student teologii

Awatar użytkownika
pwojt
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 28 lis 2002, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: pwojt » poniedziałek 01 sie 2005, 21:49

...... Koszt : 3000zł za semestr ...

**********************

Szkoda, że nie 4000, 5000 albo najlepiej 10000 za semestr. Gratuluję pomysłu organizatorom i życzę dalszych sukcesów dydaktycznych!!!

sound designer -- Larry

Awatar użytkownika
peak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: peak » poniedziałek 01 sie 2005, 23:52

......... Koszt : 3000zł za semestr ...

**********************

Szkoda, że nie 4000, 5000 albo najlepiej 10000 za semestr. Gratuluję pomysłu organizatorom i życzę dalszych sukcesów dydaktycznych!!!

...

**********************

wbrew pozorom nie mają problemów ze znalezieniem chętnych...
[URL=http://dziecineo.prv.pl/Nie dzieciom neo!][/URL]

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: CD-RW » wtorek 02 sie 2005, 09:24

**********************

wbrew pozorom nie mają problemów ze znalezieniem chętnych... ...

**********************

Jak pokazuje doswiadczenie ostatniego roku po pierwszym zjezdzie 80 %przyszlych realizatorow przerazonych poziomem zajec czem predzej ucieknie na fagot lub tubę.

Fant
Posty: 241
Rejestracja: piątek 01 sie 2003, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: Fant » wtorek 02 sie 2005, 09:37

Jak pokazuje doswiadczenie ostatniego roku po pierwszym zjezdzie 80 %przyszlych realizatorow przerazonych poziomem zajec czem predzej ucieknie na fagot lub tubę....

**********************

Aż tak ciężko??
[addsig]
from one source all things depend....

Fant
Posty: 241
Rejestracja: piątek 01 sie 2003, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: Fant » wtorek 02 sie 2005, 09:44

Koszt : 3000zł za semestr ...

**********************

Tzn za studia?Czy za uzupełniające magisterskie?


[addsig]
from one source all things depend....

Awatar użytkownika
iksik
Posty: 43
Rejestracja: czwartek 06 lis 2003, 00:00

Re: Studia zaoczne

Post autor: iksik » wtorek 02 sie 2005, 10:10

...Ostatnio dostałem ulotkę Artystycznych szkół policealnych. W ich ofercie jest także 2-letnie studium Realizacji dźwięku za 290,- miesięcznie. Studium dostępne w Poznaniu i Wrocławiu. Nie wiem czy nie jest to jakieś badziewie, ale sam myślałem żeby za rok zacząć taki studium. Jeśli ktoś testował to już na swojej skórze to chętnie wysłucham opinii. Wgląd on-line do oferty: http://www.szkolyartystyczne.pl

**********************



No wlasnie czy jest ktos kto skonczyl ten kurs?

Jaki poziom?

Czy warto?

Co daje ukończenie tej szkoły?

ODPOWIEDZ