Ceny rosną dla Polaków?

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
tomekk
Posty: 163
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 00:00

Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: tomekk » wtorek 11 paź 2005, 11:48

Zauwazyłem na musicstore.de ze po kliknieciu na flage Polską, ceny podwyzszaja sie i to sporo, np Neumann u87 z 2588 euro do 2721 euro? czy Polacy muszą płacic dodatkowy podatek? kiedys było to na tym forum, i jezeli sobie dobrze przypominam to Polacy powinni płacic taki samo podatek jak niemcy, czyli 16%. O co chodzi ??

Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: szkudlik » wtorek 11 paź 2005, 12:01

...Zauwazyłem na musicstore.de ze po kliknieciu na flage Polską, ceny podwyzszaja sie i to sporo, np Neumann u87 z 2588 euro do 2721 euro? czy Polacy muszą płacic dodatkowy podatek? kiedys było to na tym forum, i jezeli sobie dobrze przypominam to Polacy powinni płacic taki samo podatek jak niemcy, czyli 16%. O co chodzi ? ...

**********************



niestety jest to wynik przepisow unijnych i glosowania na PiS.

Dokladny opis dlaczego tak - w najnowszej EiS, tylko kupic i czytac.



przy tej roznicy w cenie oplaca sie jechac nach Deutshland i kupic tam w sklepie.
[addsig]
Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

Awatar użytkownika
tomekk
Posty: 163
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: tomekk » wtorek 11 paź 2005, 12:05



niestety jest to wynik przepisow unijnych i glosowania na PiS.

Dokladny opis dlaczego tak - w najnowszej EiS, tylko kupic i czytac.



przy tej roznicy w cenie oplaca sie jechac nach Deutshland i kupic tam w sklepie.

...

**********************

wiesz juz chyba ze 100 razy pytałem sie po kioskach w mojej małem miescinie o magazyn EIS i niiii ma ale zamowie prenumerate a co do kupywania to i tak bym jechal do nich autkiem bo sie boje o takie pieniadze, jezeli chodzi o pocztę bo to troszkę duzo 10 tys ojrów

pozdrawiam

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: spiker » wtorek 11 paź 2005, 12:14

Tak się składa, że artykuł o sprzedaży wysyłkowej jest do kupienia sms'em. MOżesz go mieć za 10 sekund. Jeśli tylko chcesz.
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
tomekk
Posty: 163
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: tomekk » wtorek 11 paź 2005, 12:18

...Tak się składa, że artykuł o sprzedaży wysyłkowej jest do kupienia sms'em. MOżesz go mieć za 10 sekund. Jeśli tylko chcesz....

*******************

ok, dziek...ale jezeli chodzi jeszcze o sklep w dojczach... jaki polecacie? mieliscie do czynienia z www.thomann.de?

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: spiker » wtorek 11 paź 2005, 13:05

ok, dziek...ale jezeli chodzi jeszcze o sklep w dojczach... jaki polecacie? mieliscie do czynienia z http://www.thomann.de? ...

**********************

Ja miałem. Dobrze mi się u nich kupuje. Szybko i w tych towarach , któe mnie intersowały mieli akurat najtaniej. Jeszcze dwa tygodnie temu sprzedawali z 16% podatkiem VAT.
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
Groover
Posty: 1096
Rejestracja: niedziela 02 mar 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: Groover » wtorek 11 paź 2005, 13:35

...ok, dziek...ale jezeli chodzi jeszcze o sklep w dojczach... jaki polecacie? mieliscie do czynienia z http://www.thomann.de? ...

**********************

Ja miałem. Dobrze mi się u nich kupuje. Szybko i w tych towarach , któe mnie intersowały mieli akurat najtaniej. Jeszcze dwa tygodnie temu sprzedawali z 16% podatkiem VAT....

**********************



pewnikiem czytają EiS



Pozdro

Groover
nowe portale:
www.PortalStudyjny.pl, www.PortalKlawiszowy.pl, www.PortalGitarowy.pl

abproject
Posty: 404
Rejestracja: piątek 09 wrz 2005, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: abproject » wtorek 11 paź 2005, 14:35

...ok, dziek...ale jezeli chodzi jeszcze o sklep w dojczach... jaki polecacie? mieliscie do czynienia z http://www.thomann.de? ...

**********************

Ja miałem. Dobrze mi się u nich kupuje. Szybko i w tych towarach , któe mnie intersowały mieli akurat najtaniej. Jeszcze dwa tygodnie temu sprzedawali z 16% podatkiem VAT....

**********************

Ja w thomannie kupowałem ale syntezator, można sie na miejscu potargować... gratis dostałem okablowanie i przejściówki
Mac Pro, Logic Pro X i trochę klawiszy :)

Awatar użytkownika
tomekk
Posty: 163
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: tomekk » wtorek 11 paź 2005, 14:46

.........ok, dziek...ale jezeli chodzi jeszcze o sklep w dojczach... jaki polecacie? mieliscie do czynienia z http://www.thomann.de? ...

**********************

Ja miałem. Dobrze mi się u nich kupuje. Szybko i w tych towarach , któe mnie intersowały mieli akurat najtaniej. Jeszcze dwa tygodnie temu sprzedawali z 16% podatkiem VAT....

**********************

Ja w thomannie kupowałem ale syntezator, można sie na miejscu potargować... gratis dostałem okablowanie i przejściówki ...

**********************

...

**********************

wow to jade do thomann'a, bede miał przejsciówki , zamierzam kupic u nich Rode Classic, MPC4000 i jeszcze kilka innych klocków ktorych nie chce m sie wymnieniac

PS znacie moze "taniego" dystrybutora Goove Tubes w PL lub w Niemczech, ewentualnie w innych krajach Europy.

Pozdrawiam

abproject
Posty: 404
Rejestracja: piątek 09 wrz 2005, 00:00

Re: Ceny rosną dla Polaków?

Post autor: abproject » wtorek 11 paź 2005, 15:50

PS znacie moze "taniego" dystrybutora Goove Tubes

******************************************

"taniego" wybacz ale nie mogłem sie powstrzymać...



http://www.musictoolz.pl/sprzet/groovetubes.php
Mac Pro, Logic Pro X i trochę klawiszy :)

ODPOWIEDZ