Jak wyinstalować PatchMix?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: Respectus » środa 31 paź 2007, 17:45

Pozbyłem sie E-Mu 0404 ale nie mogę pozbyc się PatchMix'a. Sterowniki wyinstalowały się bez problemu natomiast przy odinstalowywaniu PatchMixa pojawia się komuniakt, że urządzenie jest niedostepne i nie mozna kontynuować deinstalacji... Ma ktos na to jakiś sposób?

Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: BigGuns » środa 31 paź 2007, 17:58

...Pozbyłem sie E-Mu 0404 ale nie mogę pozbyc się PatchMix'a. Sterowniki wyinstalowały się bez problemu natomiast przy odinstalowywaniu PatchMixa pojawia się komuniakt, że urządzenie jest niedostepne i nie mozna kontynuować deinstalacji... Ma ktos na to jakiś sposób?...
**********************
odpal Windowsa w safe mode i spróbuj odinstalować

jeżeli to nie pomoże ściągnij i odpal ccleaner'a, wejdź w [issues] zrób porządek z rejestrem, potem w ccleanerze wejdź na [tools] - [startup] i odchacz wszystko co jest związane z E-mu. potem zrestartuj system i zobacz czy jest ok.

jeżeli powyższe nie pomoże, jako ostateczne rozwiązanie proponuję odpalenie regedit'a i ręczne wymazanie wszystkich wpisów związanych z PatchMix. oczywiście najpierw zrób backup rejestru.

SHIVOO
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: SHIVOO » środa 31 paź 2007, 18:10

DH Driver Cleaner Pro - polecam !

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: Zbynia » środa 31 paź 2007, 20:20

kasuj recznie foldery - trzeba bylo najpierw odinstalowac patchmix potem drivery - odwrotna kolejnosc instalacji

usun foldery styknie - po patchmiksie zostaja moze ze dwa pliki ktore i tak uzywane nie beda a nie zajmuja po 10 mega zeby szkoda bylo miejsca.....

Awatar użytkownika
JM
Posty: 831
Rejestracja: sobota 17 lip 2004, 00:00

Re: Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: JM » środa 31 paź 2007, 22:50

PatchMix nie chce się odinstalować, bo pewnie uaktywnia go rejestr (Windows odmawia deinstalacji uruchomionych programów) lub wykasowany jest plik zawierający dane o instalacji. Sprawdź jeszcze autostart i msconfig.
Ręczne usuwanie folderów pozostawi bałagan w rejestrze. Samodzielne usuwanie kluczy z rejestrów niesie pewne ryzyko. Korzystanie z cleanerów też może nie do końca czyścić rejestr.
W tym przypadku zdałbym się raczej na deinstalator producenta. Jeśli już coś kombinowałeś z deinstalacją proponuję zainstalować kartę powtórnie (może uda Ci się ją pożyczyć), a następnie przeprowadź proces deinstalacji we właściwej kolejności. Najlepiej przeczytaj dokładnie instrukcję lub zwrócić się do pomocy technicznej producenta. Dopiero na końcu możesz sprawdzić kompletność deintalacji jakimś dobrym cleanerem.

Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Re: Jak wyinstalować PatchMix?

Post autor: Respectus » środa 31 paź 2007, 23:10

Najpierw odinstalowywałem patchmix i nie poszło... Stery poszły bez problemu a patchmix został. Idąc tropem pierwszych porad zastosowałem programik o nazwie "Your Uninstaller", który wyinstalował go bez problemu czyli zamykam temat. Dzieki i pozdrawiam!

ODPOWIEDZ