Jaki interfejs audio USB?

Dział dla początkujących adeptów sztuki realizacji. Nie krępuj się zwrócić ze swoją sprawą, nic nie jest proste a ta dziedzina już szczególnie.
pwlj
Posty: 2
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 00:00

Jaki interfejs audio USB?

Post autor: pwlj » środa 30 sty 2008, 21:07

Witam Szanownych Forumowiczów,

Od dość niedawna interesuje się i (na razie) amatorsko zajmuje DJ'ką.
Poszukuję jakiegoś interfejsu audio na USB, który spełniłby następujące kryteria:
- 4 lub 6 kanałów (2 lub 3 wyjścia stereo)
- niskie latencje (gra na żywo)
- dobre parametry i jakość dźwięku (nie chcę, żeby okrajał mi dynamikę standardu CD-AUDIO i żeby w miarę dobrze brzmiał - używam loselessów i chciałbym używać urządzenia także do odsłuchu stereo w domu).
Dodam tylko, że planuję korzystać tylko z zewnętrznego kontrolera midi i nie potrzebuję żadnych wejść w interfejsie audio.
Póki co, to w niższej cenie znalazłem ESI Gigaport AG, tyle tylko, że to dość stara konstrukcja, zgodna jeszcze z USB 1.1 i nie wiem jakiego rzędu opóźnienia by dawała - miał ktoś styczność?
Nie podaję jakiejś granicy cenowej, gdyż chciałbym mieć przekrój przez to, co oferują urządzenia z różnych półek i dopiero wtedy wybrać.

Pozdrawiam,
pwlj

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Jaki interfejs audio USB?

Post autor: KAFEL » środa 30 sty 2008, 22:19



pakman
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2004, 00:00

Re: Jaki interfejs audio USB?

Post autor: pakman » czwartek 31 sty 2008, 10:59

Może takie coś?
ESI U46 XL

pwlj
Posty: 2
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 00:00

Re: Jaki interfejs audio USB?

Post autor: pwlj » czwartek 31 sty 2008, 19:01

No tak, wszystko fajnie, tylko czy ktoś z Was bawił się tym ;) ? Chciałbym wiedzieć jak wygladają latencje na tych urządzeniach w praktyce. ;)

BTW ESI U46 XL nie jest w tej chwili do dostania ;p

ODPOWIEDZ