Nowy sterownik do ProTools!

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: JoachimK » środa 12 gru 2007, 12:05

Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
Miłaszewski
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 23 gru 2003, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: Miłaszewski » środa 12 gru 2007, 13:57

kiedy tylko powstanie odpowiednio duzy ekran dotykowy to chyba sporo bedzie mozna zaoszczedzic na kontrolerze...
[addsig]

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: Zbynia » środa 12 gru 2007, 15:00

no no czegos takiego se nie spodziewalem - ale o tym ze iphone to akurat bardzo kiepski telefon wie kazdy.....no ale znajduja na niego zastosowanie - swietnie moglby robic za analizator widma(podobnie jak psp - ze tez nikt tego jeszcze nie zrobil)

pakman
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2004, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: pakman » środa 12 gru 2007, 15:00


Tu więcej informacji

Awatar użytkownika
Miłaszewski
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 23 gru 2003, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: Miłaszewski » środa 12 gru 2007, 23:05

...no no czegos takiego se nie spodziewalem - ale o tym ze iphone to akurat bardzo kiepski telefon wie kazdy.....no ale znajduja na niego zastosowanie - swietnie moglby robic za analizator widma(podobnie jak psp - ze tez nikt tego jeszcze nie zrobil)...
**********************
czemu kiepski? podziel sie doswiadczeniami, bo podoba mi sie i myslalem o nim jako nastepnym telefonie... kilka minut zabawy w sklepie nie ujawnilo "kiepskosci", wrecz przeciwnie, wykonany jest bardzo fajnie (i do tego kontroluje pt! :) )

Awatar użytkownika
oduck
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 15 lip 2003, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: oduck » czwartek 13 gru 2007, 02:19

Jacek, np. Toshiba robi notebooki z dotykowym ekranem, tez o tym myslalem zeby zamiast kontrolera paluchami jezdzic po ekranie, ciekawe jak z ergonomia ;)

a co do iphonea to ja mimo ze jestem umiarkowanym entuzjasta apple'a, to jednak ten telefon bardzo mi podszedl - ergonomiczny na maxa, a do tego bardzo trwaly (kolega na moich oczach kluczami jezdzil najsilniej jak mogl i zero rysek)

a poza tym mnowsto przydatnych rzeczy, np to wifi wbudowane i obslugiwane przezroczyscie dla uzytkownika, mail przez imap.. fajny jest

dlatego tez jestem ciekaw jakie ma wady bo nie mam czasu siedziec na forach i szperac

thx

PS. jesli ta kontrola PT to nie sciema to przydatne moze byc bardzo np przy sprawdzaniu proporcji bedac daleko od odsluchow (czesto tak robie i musze biegac, nawet juz myslalem o kupnie tranzporta;) )
fan dobrego brzmienia ;)

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: mr-hammond » czwartek 13 gru 2007, 10:17

Wada jest taka np ze poki co nie wykorzystasz go jako navi z proramem Automapa badz Tom Tom, a szkoda bo ekran fajny , chyba ze juz cos poprawiono. w tej kwestii.

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: stevelukather » czwartek 13 gru 2007, 10:21

Probowalem kiedys ruszac faderem w Logicu i abletonie na dotykowym ekranie,dupa wielka bo skok fadera jest duzy i nie da sie przesunac o 0.2-0.5 dB
[addsig]

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: JoachimK » środa 18 cze 2008, 14:27

a tu cos w sam raz dla Reapera
link
link
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Nowy sterownik do ProTools!

Post autor: JoachimK » środa 18 cze 2008, 14:27

i jeszcze ten link
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

ODPOWIEDZ