Nie warto się starać

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
midishiner
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 00:00

Nie warto się starać

Post autor: midishiner » piątek 10 kwie 2009, 20:24

Siedzę sobie w studio i coś dłubię, uszy mam już zmęczone, bo człek chce żeby było jak najładniej. W końcu myślę, że odpocznę i jakoś przez przypadek odpaliłem vive... a tak z ciekawości czy coś fajnego akurat poleci i co??

Co to ma być??

Jeśli takie wokale i takie aranżacje to produkty warte promowania, to ja się wypisuję...

Nie chcę byc czepialski, ale partię pianina w refrenie to chyba ktoś pisał po paru glębszych i ten Kupichowy imidź połaczony z jego orgazmującym ruchem scenicznym...

Lucas May On Tour
5-21.V.2009

arturs
Posty: 91
Rejestracja: poniedziałek 19 sty 2009, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: arturs » piątek 10 kwie 2009, 21:40

...Siedzę sobie w studio i coś dłubię, uszy mam już zmęczone, bo człek chce żeby było jak najładniej. W końcu myślę, że odpocznę i jakoś przez przypadek odpaliłem vive... a tak z ciekawości czy coś fajnego akurat poleci i co??

Co to ma być??

Jeśli takie wokale i takie aranżacje to produkty warte promowania, to ja się wypisuję...

Nie chcę byc czepialski, ale partię pianina w refrenie to chyba ktoś pisał po paru glębszych i ten Kupichowy imidź połaczony z jego orgazmującym ruchem scenicznym...

...
**********************

generalnie - to jak w refrenie tak już musi być. ;)

Awatar użytkownika
synEnglerta
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2009, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: synEnglerta » piątek 10 kwie 2009, 22:32

wystarczy spojrzeć co to za kanał ... od upadku starej discopolowej ramówki Polsatu, ta wytwórnia jest odpowiedzialna za lansowanie najgorszego syfu i zabijanie wszelkiej możliwej jakości. Kto by kupował ich prawdziwy* asortyment gdyby poziom w kraju nagle się podniósł i nie daj boże słuchaczom gust by się wyrobił? To wszystko są przemyślane i szczegółowo zaplanowane działania. Aż trudno uwierzyć że na świecie ta marka kojarzy się z Beatlesami i topowym analogowym brzmieniem najlepszych studiów nagrań a u nas jak zwykle... za kogo oni nas maja

tak na marginesie, brakiem klasy jest podejmowanie takiego tematu i wiem że de gustibus non disputandum, ale ten gustibus w ogóle musi najpierw być... Poza tym ci co to promują, to skrajni cynicy którzy dobrze znają słabe punkty tych co by się mogli przeciw temu zbuntować, dobrze wiedzą że jeszcze długo będziemy siedzieć cicho i nic nie zmienimy .... Śmiem twierdzić że gro ludzi z tego forum (nawet tych potępiających) zrobiło by za darmo mix,remix i mastering tego czegoś i tym podobnych, bo szansa, bo okazja... takimi ta branża się karmi i dzięki takim w ogóle funkcjonuje

* - patrz temat o tym ile Zaiks wysyła kasy za granice

kami
Posty: 109
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: kami » sobota 11 kwie 2009, 05:36


Jezuu Chryste!!!!!!!!!!!!!!! co to jest___Q................!!!
cindibaki na weselu o 5-tej rano...
jestem entuzjastą realizacji komputerowej

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Nie warto się starać

Post autor: JankoMuzykant » sobota 11 kwie 2009, 09:54

Rzadko tu narzekam na poziom współczesnej muzyki, bo musiałbym wciąż :)
Ale najstraszniejsze jest to, że mimo nieposiadania radia, telewizora, mimo bycia freelancerem pracującym głównie u siebie czasem muszę odwiedzić jakiś sklep celem zaopatrzenia się w bułki, albo jakąś placówkę z boxami celem zaopatrzenia się w nowe zlecenia. I tam dopada mnie potwór o nazwie Polish Pop, potwór, który wrósł w głowę przeciętnego pracownika boxu tak bardzo, iż ten dusi się ciszą szybciej, niż ryba powietrzem...
Panowie wyjący, pitolący dwa akordy po raz milionowy tak samo, tego się nie da słuchać, tego się nie da kupować, tego nawet nie da się piracić!
[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
ula
Posty: 251
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2003, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: ula » sobota 11 kwie 2009, 10:26

Żenujący POST .. proponuje aby panowie świetni muzycy pokazali swoje dokonania ... POŚMIEJEMY SIĘ RAZEM :)
Pozdrawiam Ula :)

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Nie warto się starać

Post autor: Tadeo » sobota 11 kwie 2009, 11:12

...Żenujący POST .. proponuje aby panowie świetni muzycy pokazali swoje dokonania ... POŚMIEJEMY SIĘ RAZEM :)...
**********************
Ależ Ulu, tu nie chodzi o swoje dokonania tylko o promowaną muzykę przez...
właśnie przez kogo dokładnie nie wiem :/

Awatar użytkownika
MaciejB
Posty: 132
Rejestracja: sobota 24 sty 2009, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: MaciejB » sobota 11 kwie 2009, 11:16

haha dno i metr mułu
niestety takie zespoły w Polsce przyczyniają się do zabicia prawdziwej muzyki
Muzyk, realizator dźwięku, VJ

Awatar użytkownika
panisher
Posty: 95
Rejestracja: niedziela 27 sty 2008, 00:00

Re: Nie warto się starać

Post autor: panisher » sobota 11 kwie 2009, 11:36

eh a mnie draznią muzycy ktorzy mowia ze tworzą dany styl muzyczny, a tak naprawde ich tworczosc nie ma nic wspolnego z prawidzym nurtem o ktorym mowia... i to jest nagminne.
i tu moze wywolam wojne ale przykladowo taki zespol rap 2cztery7 - mowia ze robią G Funk ;) tylko gdzie ten prawdziwy funk w tym i gdzie te 'G' jezeli w ogole wiedza o co chodzi :)
pozdro

Awatar użytkownika
Velu
Posty: 420
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Nie warto się starać

Post autor: Velu » sobota 11 kwie 2009, 12:11

Myślę, że ten wątek prowadzi donikąd i nie widzę sensu oceniania tej muzyki! Mamy w Polsce dużo artystów grających muzykę ambitniejszą i zawsze można kupić ich płytę, są też wykonawcy zachodni! Ale niech nikt nie mówi, że projekty typu feel doda, kombii itd itd są jakimś złem bo nie są! To jest muzyka użytkowa, muzyka dla ogółu. Skoro to się sprzedaje to znaczy, że jest to potrzebne ludziom! Czy można zakazać piec i kupować ludziom białego chleba bo jest mniej zdrowy niż pieczywo ciemne? NIE! Czy można narzucić ludziom wiarę, sposób mówienia bycia itd? Nie! To ludzie sami wybierają! Świat dąży do uproszczenia życia - są samochody, internet telefony i to pomaga wygodniejszemu życiu. To samo dzieje się z muzyką - ludzie nie chcą się zbytnio zgłębiać w to co słuchają - ma to być łatwe i przyswajalne nawet słuchając "jednym uchem" podczas innych zajęć. Każda muzyka jest potrzebna jeśli są na nią odbiorcy! Discopolo? Pewnie, że potrzebne bo nie wyobrażam sobie wesela na którym po kilku głębszych ktoś ma się bawić przy jazz'ie bo nikt nie będzie wsłuchiwał się w "trudną" harmonię w prowadzenie tematów, improwizację itd itd. A wydawcy? Jak to wydawcy są tacy którzy chcą wydać ambitne nagrania z pełną odpowiedzialnością że nie zarobią i są tacy którzy wydadzą wszystko byle firma przynosiła dochody. To tyle z mojej strony...

ODPOWIEDZ