Program typu Sample Menager

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
dwoogaz
Posty: 73
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Program typu Sample Menager

Post autor: dwoogaz » wtorek 06 mar 2012, 04:10


Szukam programu, takiego jak Sample Menager. Tyle, że działającego w środowisku windows, bo nic takiego nie mogę znaleźć.

P.S. Szanowna redakcjo, nie wiem co robię źle, że kasujecie mój temat w tej sprawie. Ale rzadko zadaje pytania więc może czegoś nie wiem i czymś Was urażam. Ale takie postępowanie w stosunku do czytelnika Waszego pisma, który ma w szafce wszystkie wydania Waszego magazynu od 2003 roku jest co najwyżej dla niego bardzo wkuwriającym faktem ;]

Awatar użytkownika
a
Posty: 380
Rejestracja: piątek 08 paź 2004, 00:00
Kontakt:

Re: Program typu Sample Menager

Post autor: a » wtorek 06 mar 2012, 10:19

...
Szukam programu, takiego jak Sample Menager. Tyle, że działającego w środowisku windows, bo nic takiego nie mogę znaleźć.
  ;]...
 


Coś mi mówi, że ten post też poleci jak nie napiszesz co robi ten Sample Menager i co ma robić ten program?


Bo, z całym szacunkiem, nikt nie będzie tu dla Ciebie wertował internetów by się dowiedzieć czegoś o Sample Menagerze i szukać alternatywy tylko dlatego, że zbierasz gazety w domu hehe {#śmiech}


Poniewaz moge sie domyslac że chodzi ci o szybkie przetwarzanie wielu próbek w formatach, polecam wpisać GoldWave do tego okienka co się wyszukuje różne dane.  Jeśli nie, to nie jestem telepatą.

http://www.superstereo.pl

dwoogaz
Posty: 73
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Program typu Sample Menager

Post autor: dwoogaz » wtorek 06 mar 2012, 12:46

Chodzi o program do zarządzania zbiorem sampli w którym można odsłuchiwać sample, konwertować do różnych formatów i zarządzać zbiorem sampli tak jak to się robi z plikami w total commander.

Co do usuwania postów, to chyba można poinformować w prywatnej wiadomości dlaczego post został skasowany. Poza tym to, że ktoś jest stałym czytelnikiem to nie znaczy, że ma być traktowany jak święta krowa, ale przykro jest takiej osobie z powodu takie podejścia redakcji ulubionego pisma.
Na koniec powiem tyle. Jak ktoś by tu napisał, po prostu, że poszukuje tańszego programu od Wave Laba czy wtyczkowego syntezatora takiego jak Virus. To nie wierzę, że rozpisywał by się co robi Wave Lab, albo jak brzmi Virus ;]

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Program typu Sample Menager

Post autor: Zbynia » wtorek 06 mar 2012, 15:37

ESC (Extreme Sample Converter) - dziesiątki razy wychwalany na forum


dwoogaz
Posty: 73
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 00:00

Re: Program typu Sample Menager

Post autor: dwoogaz » wtorek 06 mar 2012, 15:45

...ESC (Extreme Sample Converter) - dziesiątki razy wychwalany na forum...

Dzięki o takie coś mi chodziło.

ODPOWIEDZ