Kupić używane monitory studyjne?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
cuba22
Posty: 140
Rejestracja: wtorek 19 gru 2006, 00:00

Kupić używane monitory studyjne?

Post autor: cuba22 » niedziela 16 kwie 2017, 16:56

Witam.

Mam dylemat otóż przymierzałem się do kupna nowych eventów ale trafił mi się koleszka który ma na sprzedaż owe eventy jak by nie patrzeć taniej by mnie wyszło, tylko że używane już pare lat, rzekomo oszczędzane były ale każdy może tak powiedzieć byle coś sprzedać. Jak to się panowie ma kupno używanych monitorów warto czy lepiej jednak monitory inwestować nowe ?

AnnaWall
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2017, 00:00
Kontakt:

Re: Kupić używane monitory studyjne?

Post autor: AnnaWall » wtorek 18 kwie 2017, 14:24

ja bym zaryzykowała , oczywiści potarguj się jeszcze :)
Pozdrawiam Anna . Zobacz na moja stronę
Next-Immo

cuba22
Posty: 140
Rejestracja: wtorek 19 gru 2006, 00:00

Re: Kupić używane monitory studyjne?

Post autor: cuba22 » wtorek 18 kwie 2017, 15:08

...ja bym zaryzykowała , oczywiści potarguj się jeszcze :)...

275 funtów za parę to nie tak drogo zwłaszcza że aktualnie bardzo ciężko jest je dostać gdzie kolwiek, ale mam pewne wątpliwości bo trochę poczytałem o mackie hr824 mk2 i tak mi to dało do myślenia odnośnie basu które lepiej się sprawdzą przy produkcji/mixie hip hopu bo tym gatunkie się zajmuję ... te dylematy odnośnie sprzętu ..

cuba22
Posty: 140
Rejestracja: wtorek 19 gru 2006, 00:00

Re: Kupić używane monitory studyjne?

Post autor: cuba22 » czwartek 20 kwie 2017, 00:00

......ja bym zaryzykowała , oczywiści potarguj się jeszcze :)...

275 funtów za parę to nie tak drogo zwłaszcza że aktualnie bardzo ciężko jest je dostać gdzie kolwiek, ale mam pewne wątpliwości bo trochę poczytałem o mackie hr824 mk2 i tak mi to dało do myślenia odnośnie basu które lepiej się sprawdzą przy produkcji/mixie hip hopu bo tym gatunkie się zajmuję ... te dylematy odnośnie sprzętu .. ...

no nic dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi jednak zaryzykowalem i jestem szczesliwym posiadaczem eventow 20/20 bas v3 :D:D:D

Awatar użytkownika
Mu_
Posty: 46
Rejestracja: środa 09 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Kupić używane monitory studyjne?

Post autor: Mu_ » niedziela 23 kwie 2017, 05:46

.........ja bym zaryzykowała , oczywiści potarguj się jeszcze :)...

275 funtów za parę to nie tak drogo zwłaszcza że aktualnie bardzo ciężko jest je dostać gdzie kolwiek, ale mam pewne wątpliwości bo trochę poczytałem o mackie hr824 mk2 i tak mi to dało do myślenia odnośnie basu które lepiej się sprawdzą przy produkcji/mixie hip hopu bo tym gatunkie się zajmuję ... te dylematy odnośnie sprzętu .. ...

no nic dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi jednak zaryzykowalem i jestem szczesliwym posiadaczem eventow 20/20 bas v3 :D:D:D...

No i jak banglają?
Kompozytor. W pełni wyposażony użytkownik wyłącznie legalnego oprogramowania i bibliotek muzycznych.

ODPOWIEDZ