Problem z Behringer xr18

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Pawel9414
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 17 lut 2019, 12:18

Problem z Behringer xr18

Post autor: Pawel9414 » niedziela 17 lut 2019, 12:27

Witam. Potrzebuje pomocy z moim xr18. Od samego początku mam problem z "console didnt recognize last 6 second". Przesukalem strony obco jezyczne i probowalem rozwiązać problem, ale niestety nie działa (posiadam dodatkowy router tp-link).
Problem wygląda tak: łącze mikser kablem z routerem i dzialam na tablecie. W pewnym momencie (obojętnie czy po 5 min czy po godzinie. Nie ma jakiegoś szczególnego schematu) na tablecie tracę połączenie (nawet jeśli on lezy nieruszany obok) i tyle rozlacza mi cały sygnał... co więcej probowalem ustawić jakieś parametry (chodzi o naglosnienie) po czym wypinam kabel z miksera (od routera) i wszystko działa (powinien zapamiętać ustawienia) przez parę minut później jakby mikser sam się restartuje.
Sieć mam ukrytą, testowałem to na odludziu gdzie nie ma innych sygnałów. Po prostu nie ma znaczenia co gdzie,Jak i kiedy. Po prostu się rozlacza. Ma ktoś na to jakaś radę? Już podczas naglosnien mi się rozalczal w środku koncertu..
Ps probowalem też podpiąć pod router drugi kabel żeby spiąć kompa jako podtrzymanie ale to nie działa. Rozalczal wszystkie urządzenia i rozlacza nagłośnienie.
Ps2 na wbudowanym routerze jest podobnie

ODPOWIEDZ