Presonus Studio 24 vs Studio 24c

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
xabra
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 lip 2019, 13:36

Presonus Studio 24 vs Studio 24c

Post autor: xabra » wtorek 02 lip 2019, 13:42

Cześć wszystkim.
Mam pytanie odnośnie sprzętu Presonus Studio 24 oraz Presonus Studio 24c. Czy jest ktoś z Was w stanie mi wytłumaczyć w czym leży różnica pomiędzy tymi dwoma sprzętami? Wg mnie specyfikacja jest identyczna poza XMAX-L mic preamps a XMAX-L Class A mic preamps. Czym się to dokładnie różni? Zamierzam kupić któryś z tych dwóch Pres., ale nie chcę przepłacać różnicy 200 zł jeżeli to ten sam sprzęt, ale zwyczajnie z innym kolorem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Presonus Studio 24c
https://www.presonus.com/products/Studio-24c/features

Presonus Studio 24
https://www.presonus.com/products/Studio-24/features

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Presonus Studio 24 vs Studio 24c

Post autor: PWA » wtorek 02 lip 2019, 19:26

Ciekawe pytanie :lol: . Tak na oko to niczym się nie różnią. Mają dokładnie te same preampy (jest to napisane w manualach) i obydwa mają USB C (ale tylko w sensie złącza, nie transmisji). Parametry też są identyczne :-). Proponuję do nich napisać, żeby wyjaśnili tę zagadkę:-).

xabra
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 lip 2019, 13:36

Re: Presonus Studio 24 vs Studio 24c

Post autor: xabra » środa 03 lip 2019, 23:58

PWA pisze:
wtorek 02 lip 2019, 19:26
Ciekawe pytanie :lol: . Tak na oko to niczym się nie różnią. Mają dokładnie te same preampy (jest to napisane w manualach) i obydwa mają USB C (ale tylko w sensie złącza, nie transmisji). Parametry też są identyczne :-). Proponuję do nich napisać, żeby wyjaśnili tę zagadkę:-).
Zrobiłem jak napisałeś, czyli skontaktowałem się z producentem - Presonus. Dostałem bardzo szybką odpowiedź - jest to ten sam sprzęt, ale w innym kolorze. Nie ma totalnie znaczenia, który wybiorę przy zakupie - ceny wyższe przy 24c są narzucane przez dealerów na świecie, ponieważ premiera sprzętu odbyła się rok po wersji 24. Było tekstu więcej, ale nie ma sensu już tłumaczyc na polski :D Ciekawe. Ogromny plus dla Presonus za szczerą i wyczerpującą odpowiedź. Temat zamknięty. Dzięki !

ODPOWIEDZ