Pytanie dotyczące monitorów

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
BigJack
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 20:39

Pytanie dotyczące monitorów

Post autor: BigJack » poniedziałek 05 sie 2019, 20:50

Cześć,
Mam dwie paczki monitorów JBL Lsr 305, ale ze względu na brak miejsca w domowym studyjku chciałbym się zdecydować na coś mniejszego z bass refleksem z przodu i z możliwością postawienia na półce przymocowanej na ścianie. Mam dużo sprzętu hardware więc obecne JBLe też mi to miejsce w dużym stopniu zabierają.
Wiem, że pytanie moje jest dość zabawne, ale mimo to zapytam, czy głośniki czy je można tak nazwać z Behringera te MS16 się nadadzą? W porównaniu z JBLami pewnie i tak wypadają jak proste głośniczki z Logitecha, ale jak na swoje rozmiary i cenę to się zastanawiam czy są warte zakupu?

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Pytanie dotyczące monitorów

Post autor: Zbynia » wtorek 13 sie 2019, 13:02

nie - te głośniczki to takie komputerowe pierdziawki.... W takim wypadku jak twój to poszukałbym czegoś 2.1 - będzie bas i będą małe satelitki
Może uda ci się utrafić nie produkowane już Roland DM2100 albo coś z Blue Sky

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące monitorów

Post autor: Soundscape » poniedziałek 19 sie 2019, 17:44

IK Multimedia iLoud Micro Monitora. Dwie małe satelitki, prują od około 50Hz, w miarę równe. Nie zagrasz za głośno ale przynajmniej mobilne 😉

Lotucus
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2019, 16:56

Re: Pytanie dotyczące monitorów

Post autor: Lotucus » poniedziałek 19 sie 2019, 17:52

Także Ci polecam iLoud, używają tego w profesjonalnych studiach.
Są wyjątkowe

ODPOWIEDZ