Zmiana tempa

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: Finger » wtorek 20 wrz 2005, 15:32

dobrze, wiec jakie narzedzie uzyc jesli nie mam mozliwosci numeru zrodlowego dostac jako poszczegolne tracki??

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: spiker » wtorek 20 wrz 2005, 15:37

...dobrze, wiec jakie narzedzie uzyc jesli nie mam mozliwosci numeru zrodlowego dostac jako poszczegolne tracki??...

**********************

Według mnie to się po prostu nie da zrobić w dowolnym zakresie zmian tempa. Jakieś kilka, góra 10 punktów tempa, ok, ale wiecej będzie słychać. Chyba że wszystko potem przykryjesz własnym aranżem.....
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: spiker » wtorek 20 wrz 2005, 15:41

...Sam ciekaw teraz jestem... czy jeśli przed importem do Celemony Melodyne ślad stereo rozbije na dwa mono, osobno zestretchuje (te same wartości rzecz jasna) potem na powrót skleję w stereo, to efekt będzie rzeczywiście aż tak dobry?...

**********************

Toffi! Źle zrowumiałeś pojęcie "monofoniczny". W tym przypadku monofonia to nie pojedyńczy ślad audio, ani suma kanałów stereo ani nic w tym stylu. Tu chodzi o przeciweństwo POLIFONII.

MONOFONICZNY - jednodźwiękowy - jedna nuta na raz

POLFONICZNY - wielodźwiękowy - wiele nut na raz

przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Toffi
Posty: 70
Rejestracja: wtorek 08 lut 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Zmiana tempa

Post autor: Toffi » wtorek 20 wrz 2005, 16:05

oszz...kurde.

Skoro tak, to zawracanie głowy

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: tigergold » wtorek 20 wrz 2005, 16:13

...dobrze, wiec jakie narzedzie uzyc...

**********************



Mnie to nie przeszkadza że nie widzisz moich postów, ale mówię ci że Ty na tym tracisz.
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: spiker » wtorek 20 wrz 2005, 16:19

Czytaj co Ci Tigergold pisze . Ja to jestem zbyt wybredny.
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: Finger » wtorek 20 wrz 2005, 21:42

No dobra, kolejne pytanie: jak juz mam utwor w odpowiednim tempie w jakim programie najlepiej go sklejac?? Ja obecnie robie na kontrowersyjnym FL w ten sposob ze na pliku z przerabianym numer mam cue zaznaczone i wrzucam to pod FLSlicer i tam tworze odpowiednie paterny. Reszta wiadomo, bass na wtyczcce etc.

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: tigergold » wtorek 20 wrz 2005, 22:01





Cubase? Nuendo? Wave Lab? Ableton Live? Arturia Storm? Sound Forge? Audition?...
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
Finger
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: Finger » wtorek 20 wrz 2005, 22:26

...



Cubase? Nuendo? Wave Lab? Ableton Live? Arturia Storm? Sound Forge? Audition?......

**********************

Tak w SF napewno zrobisz mix kilku sciezek

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: Zmiana tempa

Post autor: tigergold » wtorek 20 wrz 2005, 23:00

Po pierwsze: Jak wiesz w jakich zrobisz a w jakich nie to po co pytasz? Jakkolwiek, niedoceniłeś Sound Forga. Myślisz że jak służy przede wszystkim do masteru pojedynczych śladów to nie da się w nim zmiksować. Błąd. Nie znasz programu.



Po drugie: To się nazywa wdzięczność.



Nie ciągnij już tego tematu tylko skorzystaj z Google czy wyszukiwarki na forum, bo zaczynasz zadawać lamerskie pytania. Te tematy były poruszane jako jedne z pierwszych.
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

ODPOWIEDZ